1346 föremål
Hermès, scarf, "Les Courses".
18 tim 5m
Hermès, scarf, "Les Courses".
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Lena Cronqvist, Porträtt av Göran Tunström.
1d 14 tim
2 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Spegel, omkring år 1900.
1d 14 tim
Spegel, omkring år 1900.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Bokskåp, sent 1800-tal.
1d 13 tim
Bokskåp, sent 1800-tal.
500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Skrivbord, 1900-talets första hälft.
1d 15 tim
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Pierre Balmain, scarf.
18 tim 25m
Pierre Balmain, scarf.
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Ring 18K guld med citrin.
1d 17 tim
Ring 18K guld med citrin.
1 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, 1950/60-tal.
1d 15 tim
Taklampa, 1950/60-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Bokhylla, 1940-tal.
1d 13 tim
Bokhylla, 1940-tal.
700 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Vägglampor, ett par, Luxus, 1970-tal.
2d 17 tim
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ruth Milles, "Flitiga Kajsa".
1d 16 tim
Ruth Milles, "Flitiga Kajsa".
550 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, barockstil, tidigt 1900-tal.
1d 15 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampa, porslin, Kina, 1900-tal.
1d 17 tim
650 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Cartier, portfölj.
2d 14 tim
Cartier, portfölj.
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Barpallar, 3 st, sent 1900-tal.
1d 12 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bänk, 1970-80-tal.
16 tim 9m
Bänk, 1970-80-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK