867 föremål
Hertha Hillfon, väggskulptur.
1d
Hertha Hillfon, väggskulptur.
Inga bud
Utropspris
8 000 SEK
Matta, Kelim, ca 344 x 252 cm.
3d
Inga bud
Utropspris
12 000 SEK
Åke Lange, "Nude".
2d 1 tim
Åke Lange, "Nude".
Inga bud
Utropspris
4 000 SEK
Pär Lundqvist, Modell.
4d
Pär Lundqvist, Modell.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Sängbord, 1800-talets slut.
4d
Sängbord, 1800-talets slut.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Walt Otto, "Summer Idyll".
4d
Walt Otto, "Summer Idyll".
Inga bud
Utropspris
25 000 SEK
Slagbord, furu, 1800-tal.
4d
Slagbord, furu, 1800-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK