1227 föremål
Väska, Kurdisk, 61 x 43 cm.
5d 5 tim
Väska, Kurdisk, 61 x 43 cm.
500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
Taklampa, 1950/60-tal.
1d 23 tim
Taklampa, 1950/60-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Peter Dahl, "Jubilaren".
1d
Peter Dahl, "Jubilaren".
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, 1900-talets tredje kvartal.
1d
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Nattduksbord, ett par, 1970-tal.
3 tim 54m
1 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Cartier, kulspetspenna.
42m 33s
Cartier, kulspetspenna.
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sideboard, 2000-tal.
3d 1 tim
Sideboard, 2000-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Peter Dahl, "Afton i parken".
3d
Peter Dahl, "Afton i parken".
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bokhylla, funkis, 1930-tal.
2d 3 tim
Bokhylla, funkis, 1930-tal.
600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Piedestal, 1900-talets början.
1 tim
1 900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hermès, scarf, "Cuivreries".
2d 1 tim
Hermès, scarf, "Cuivreries".
1 211 SEK
Utropspris
2 500 SEK