1610 föremål
Golvlampa 1900-talets mitt.
6d 8 tim
Golvlampa 1900-talets mitt.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Taklampa, 1920-30-tal.
6d 7 tim
Taklampa, 1920-30-tal.
1 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sängbord ett par tidigt 1900-tal.
6d 8 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ulrica Hydman-Vallien, vas, Kosta Boda.
6d 5 tim
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Omega, Constellation, armbandsur, 34 mm.
3d 6 tim
2 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Sideboard, 1900-talets första hälft.
2d 6 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bokhylla, 1930/40-tal.
4d 5 tim
Bokhylla, 1930/40-tal.
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Sängbord ett par 1900-talets första hälft.
5d 4 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bokhylla, funkis, 1930/40-tal.
2d 6 tim
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå/sideboard Glasmäster Markaryd 1970-tal.
1d 6 tim
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sidobord, funkis, 1930-tal.
6d 7 tim
Sidobord, funkis, 1930-tal.
1 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, funkis, 1920/30-tal.
1d 4 tim
Byrå, funkis, 1920/30-tal.
2 310 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Salvador Dalí, "Richard III".
4d 6 tim
Salvador Dalí, "Richard III".
1 255 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Roland Wilhelmsson, spegel, Ågesta, 1974.
6d 1 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, Sverige, 1920/30-tal.
6d 6 tim
Spegel, Sverige, 1920/30-tal.
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Valentino, väska, "Joylock".
1d 5 tim
Valentino, väska, "Joylock".
2 400 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Lennart Jirlow, "La cuisine de bistrot",
3 tim 5m
3 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Lennart Jirlow, "Den gamla restaurangen".
5 tim 9m
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Gustav Bolin, Komposition.
4 tim 27m
Gustav Bolin, Komposition.
7 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Lennart Aschenbrenner, "Rouge".
6d 2 tim
1 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Gucci, armbandsur, 17 x 18,5 (28,5) mm.
2d 4 tim
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Sängbord, ett par, 1900-tal.
1d 4 tim
Sängbord, ett par, 1900-tal.
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Armbandsur, 18 mm.
4d 4 tim
Armbandsur, 18 mm.
7 920 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Ilmari Lappalainen, fåtöljer ett par, för Asko.
6d 8 tim
10 000 SEK
Utropspris
45 000 SEK
Champagnekylare, England, omkring 1900.
2d 5 tim
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Vas, porslin, Kina, sen Qingdynasti/1900.
6d 2 tim
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Nattduksbord, ett par, 1970-tal.
6d 7 tim
1 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Armband, 18K guld, Italien.
1d 1 tim
Armband, 18K guld, Italien.
1 550 EUR
Utropspris
2 000 EUR
Gucci, scarf, "Flora".
5d 6 tim
Gucci, scarf, "Flora".
1 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Flamländsk skola 1600-tal, Uppenbarelse.
5 tim 39m
1 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Stig Claesson, Boxare.
4d 5 tim
Stig Claesson, Boxare.
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Frants Henningsen, Kustlandskap med tångsamlare.
3d 4 tim
1 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Elina Luukanen, "Löytö".
7d 8 tim
Elina Luukanen, "Löytö".
30 EUR
Utropspris
250 EUR
Karin Lindblom vas/skulptur signerad stengods.
1d 6 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå 1960-tal Emmaboda.
3d 8 tim
Byrå 1960-tal Emmaboda.
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK