276 föremål
Guy Charon, Stilleben.
5 tim 35m
Guy Charon, Stilleben.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Svea Bjurling, Utan titel.
5 tim 47m
Svea Bjurling, Utan titel.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Spegel 1970/80-tal.
3d 10 tim
Spegel 1970/80-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord Danmark 1970-tal.
1d 5 tim
Soffbord Danmark 1970-tal.
Inga bud
Utropspris
5 000 SEK
Soffbord 1900-talets mitt.
1d 5 tim
Soffbord 1900-talets mitt.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Spegel 1950-tal.
1d 5 tim
Spegel 1950-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Gunnar Torhamn, Återkomsten.
1d 5 tim
Gunnar Torhamn, Återkomsten.
Inga bud
Utropspris
5 000 SEK
Golvspegel 1970-tal.
1d 6 tim
Golvspegel 1970-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Bänk/blombord 1960-tal.
6d 8 tim
Bänk/blombord 1960-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Matta Koljai 131x83 cm.
6d 11 tim
Matta Koljai 131x83 cm.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Sidobord 1940-tal.
6d 7 tim
Sidobord 1940-tal.
Inga bud
Utropspris
4 000 SEK
Sidobord Cattelan Italien.
6d 7 tim
Sidobord Cattelan Italien.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Matta Marocko ca 345x246 cm.
4d 11 tim
Matta Marocko ca 345x246 cm.
Inga bud
Utropspris
4 000 SEK
Spegel Art deco 1920/30-tal.
3 tim 35m
Spegel Art deco 1920/30-tal.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Eldhundar, ett par, 1900-talets andra hälft.
5 tim 21m
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matbord 2020 unikat.
1d 5 tim
Matbord 2020 unikat.
3 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Soffbord Swedish Modern 1940-tal.
1d 6 tim
2 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Einar Nerman, "Tummelisa sover".
3 tim 40m
4 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Soffbord 1960/70-tal troligen Danmark.
1d 6 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sideboard 1960-tal.
3d 11 tim
Sideboard 1960-tal.
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Serveringsvagn 1940-tal.
1d 4 tim
Serveringsvagn 1940-tal.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta Hosseinabad ca 305x208 cm.
1d 5 tim
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK