1329 föremål
Golvlampa med bord, 1950-tal.
5d 1 tim
Golvlampa med bord, 1950-tal.
1 111 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Henri de Toulouse-Lautrec, efter, "Floréal".
3d 1 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta, semiantik Vorwerk, ca 230 x 122 cm.
6d
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Göran Brunius, "Höst i Lappland".
53m 9s
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Burberry, handdukar, 3 st.
1d 1 tim
Burberry, handdukar, 3 st.
1 300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, 1960-tal.
5d 1 tim
Taklampa, 1960-tal.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hermès, scarf, "Jumping".
5d 2 tim
Hermès, scarf, "Jumping".
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ola Billgren, "Romantiskt landskap IX".
4d 3 tim
400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Karmstolar ett par Jugend tidigt 1900-tal.
7d 4 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Dukar 3 st damast omkring 1900.
4d 3 tim
2 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sekretär, 1960-tal.
3d 1 tim
Sekretär, 1960-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffa, empire, 1800-tales första hälft.
2d
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, G&C Billeder A/S Danmark.
4d 2 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hermès, scarf, "Grand Apparat".
1d
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Figurin, silver.
5d 2 tim
Figurin, silver.
1 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Jon Popp,  orientaliska ryttare.
6d 2 tim
650 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Leksakshäst, omkring år 1900.
4d 2 tim
Leksakshäst, omkring år 1900.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampa 1900-talets senare del.
6d 3 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Arman,"Éclipse d'éclisses".
1d
Arman,"Éclipse d'éclisses".
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK