259 föremål
Olavi Haarala, Utan titel.
1d 8 tim
Olavi Haarala, Utan titel.
70 EUR
Utropspris
300 EUR
Esa Riippa, "Mangovati".
1d 8 tim
Esa Riippa, "Mangovati".
130 EUR
Utropspris
250 EUR
Jonas Heiska, Utan titel.
2d 9 tim
Jonas Heiska, Utan titel.
100 EUR
Utropspris
300 EUR
Esa Riippa, "Spår".
4d 4 tim
Esa Riippa, "Spår".
100 EUR
Utropspris
250 EUR
Regina Huotari, Stilleben.
4d 4 tim
Regina Huotari, Stilleben.
130 EUR
Utropspris
250 EUR
Esa Riippa, "Aavistus".
4d 5 tim
Esa Riippa, "Aavistus".
100 EUR
Utropspris
250 EUR
Hermès, slipsar, 4 st.
1d 9 tim
Hermès, slipsar, 4 st.
153 EUR
Utropspris
250 EUR
Sidobord, 1800-talets mitt.
1d 9 tim
Sidobord, 1800-talets mitt.
50 EUR
Utropspris
250 EUR
Vitrinskåp 1900-talets senare del.
6d 9 tim
100 EUR
Utropspris
250 EUR
Liili Mõtuste, "Sormipeli".
6d 9 tim
Liili Mõtuste, "Sormipeli".
200 EUR
Utropspris
350 EUR
Riitta Nelimarkka, "Smått Spel".
5d 9 tim
100 EUR
Utropspris
250 EUR
Hanna Rönnberg, Vinterlandskap.
4d 6 tim
200 EUR
Utropspris
400 EUR
Soffa, 1900-talets slut.
1d 8 tim
Soffa, 1900-talets slut.
50 EUR
Utropspris
250 EUR
Hermès, scarf, "Grande Tenue".
5d 9 tim
50 EUR
Utropspris
250 EUR
Vägglampa, Orno, 1950-tal.
5d 9 tim
Vägglampa, Orno, 1950-tal.
30 EUR
Utropspris
250 EUR
Otto Mäkilä, Enslig strand.
5d 10 tim
Otto Mäkilä, Enslig strand.
150 EUR
Utropspris
450 EUR
Soffa, 1960 / 1970 - tal.
4d 5 tim
Soffa, 1960 / 1970 - tal.
30 EUR
Utropspris
250 EUR