1156 föremål
Cartier, kulspetspenna.
1d 17 tim
Cartier, kulspetspenna.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Karl Axel Pehrson, Utan titel.
3d 13 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Yrjö Edelmann, Modell i papper.
2d 20 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Linnedamast, duk och fem servetter.
1d 17 tim
350 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Carl Malmsten, karmstol.
3d 17 tim
Carl Malmsten, karmstol.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bokhylla, 1940/50-tal.
16 tim 57m
Bokhylla, 1940/50-tal.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, 1900-talets första hälft.
2d 19 tim
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hermès, scarf, "Early America".
3d 17 tim
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta, Persisk, ca. 72 x 98 cm.
2d 14 tim
400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Pukeberg taklampor, ett par, 1940-tal.
2d 15 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK