1447 föremål
Matta Kashmir ca 109x83 cm.
1d 14 tim
Matta Kashmir ca 109x83 cm.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Golvlampa, 1930- tal.
11 tim 9m
Golvlampa, 1930- tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Göran Brunius,  Kustvy.
1d 15 tim
Göran Brunius, Kustvy.
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Gucci, scarf, "Flora".
1d 11 tim
Gucci, scarf, "Flora".
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, funkis, 1900-talets första hälft.
10 tim 17m
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Spegel, Empire, 1800-talets första hälft.
1d 12 tim
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, sent 1700-tal, gustaviansk.
1d 11 tim
550 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Saltkar, ett par, silver, 1800-tal.
2d 10 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Alice Nordin, taklampa Jugend tidigt 1900-tal.
3d 11 tim
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Beverloo Corneille, Utan titel.
2d 12 tim
2 011 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Tobias Regell, "Milano".
2d 11 tim
Tobias Regell, "Milano".
1 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Ruth Milles, "Flitiga Kajsa".
2d 11 tim
Ruth Milles, "Flitiga Kajsa".
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Armlänk, 18K vitguld.
1d 12 tim
Armlänk, 18K vitguld.
20 000 SEK
Utropspris
22 000 SEK
Zevs, "Coca Cola".
4d 14 tim
Zevs, "Coca Cola".
6 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Stig Claesson, porträtt av barn med katt.
2d 11 tim
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Acke Hydén, Utan titel.
1d 12 tim
Acke Hydén, Utan titel.
856 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Bänk/sideboard 1900-talets första hälft.
4d 15 tim
2 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matta, orientalisk, ca 388 x 293 cm.
10 tim 9m
7 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
John-E Franzén, "Ulrikas Indian".
1d 13 tim
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK