1588 föremål
Lena Cronqvist, Porträtt av Göran Tunström.
18 tim 19m
2 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Taklampa 1900-talets mitt.
1d
Taklampa 1900-talets mitt.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord sent 1900-tal.
21 tim 48m
Soffbord sent 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Göran Brunius, Havsvy.
21 tim 20m
Göran Brunius, Havsvy.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Ulf Trotzig, komposition.
21 tim 8m
Ulf Trotzig, komposition.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bokskåp, sent 1800-tal.
16 tim 50m
Bokskåp, sent 1800-tal.
500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Soffa, Eilersen 2000-tal.
21 tim
Soffa, Eilersen 2000-tal.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skrivbord, 1900-talets första hälft.
18 tim 33m
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hermès, Paris, Medor, armbandsur, 23 x 23 (32) mm.
2d
5 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Ring 18K guld med citrin.
20 tim 24m
Ring 18K guld med citrin.
1 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sängbord ett par 1900-talets första hälft.
1d 23 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, 1950/60-tal.
18 tim 28m
Taklampa, 1950/60-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Vägglampor, ett par, Luxus, 1970-tal.
1d 20 tim
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ruth Milles, "Flitiga Kajsa".
19 tim 40m
Ruth Milles, "Flitiga Kajsa".
550 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hans Larsson, porträtt.
1d 23 tim
Hans Larsson, porträtt.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, barockstil, tidigt 1900-tal.
19 tim 4m
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vitrinskåp Art Deco 1900-talets första hälft.
1d
3 300 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Bordslampa, porslin, Kina, 1900-tal.
20 tim 42m
650 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå 1900-talets  mitt.
1d
Byrå 1900-talets mitt.
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Cartier, portfölj.
1d 17 tim
Cartier, portfölj.
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Fönsterluckor 3 par 1900-tal.
1d 23 tim
Fönsterluckor 3 par 1900-tal.
2 050 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matta orientalisk ca 190x125 cm.
2d
Inga bud
Utropspris
3 500 SEK
Matta orientalisk ca 153x92 cm.
2d
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK