1163 föremål
Sängbord, 1800-talets slut.
1m 41s
Sängbord, 1800-talets slut.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Lennart Olausson, Utan titel.
17m 41s
Lennart Olausson, Utan titel.
8 200 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Ring, platina med tre briljantslipade diamanter.
21m 41s
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Slagbord, furu, 1800-tal.
23m 41s
Slagbord, furu, 1800-tal.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta, kelim, handbroderad, ca 228 x 180 cm.
25m 41s
6 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Walt Otto, "Summer Idyll".
35m 41s
Walt Otto, "Summer Idyll".
12 500 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Marni, väska.
37m 41s
Marni, väska.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Titus Wikström, Kappseglning.
39m 41s
Titus Wikström, Kappseglning.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Pär Lundqvist, Modell.
43m 41s
Pär Lundqvist, Modell.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Omega, fickur, savonett, 52 mm.
47m 41s
9 500 SEK
Utropspris
13 000 SEK
Chanel, skärp, storlek 85, 1993.
53m 41s
6 550 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Otto Lindberg, Skymningsseglats.
55m 41s
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matta, rölakan, ca 235 x 164 cm.
59m 41s
350 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matta, Täbris, ca 318 x 211 cm.
1 tim 1m
1 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matta, Hamadan, ca. 333 x 214 cm.
1 tim 3m
1 300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matta, Kelim, ca 297 x 203 cm.
1 tim 5m
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Albert Abbe, "Jädersfält".
1 tim 9m
Albert Abbe, "Jädersfält".
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bordslampa 1900-talets mitt.
1 tim 13m
Bordslampa 1900-talets mitt.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Omega, Seamaster, armbandsur, 34,5 mm.
1 tim 25m
2 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bertil Vallien, skål på fot signerad Boda unik.
2 tim 49m
1 100 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Girard-Perregaux, Damier, armbandsur, 29 x 29 mm.
2 tim 53m
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Plafonder 4 st Konsthantverk Ab Tyringe 2000-tal.
2 tim 57m
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Mona Morales Schildt, vas Ventana, Kosta Boda.
3 tim 7m
1 650 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bengt Edenfalk, vas, Thalatta, Skruf.
3 tim 11m
700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Hergé, offset 24 st "Tintin".
3 tim 17m
Hergé, offset 24 st "Tintin".
4 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Oscar Reutersvärd, skulptur.
3 tim 27m
Oscar Reutersvärd, skulptur.
5 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Sideboard 1900-talets andra hälft.
3 tim 29m
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Serveringsvagn Dyrlund Danmark 1970/80-tal.
3 tim 31m
1 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Oscar Reutersvärd, skulptur Obelisk.
3 tim 33m
7 000 SEK
Utropspris
22 000 SEK
Svärd osmanskt kilij /pala, 1800-tal.
3 tim 37m
12 500 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Soffbord Roche Bobois Belgien sent 1900-tal.
3 tim 39m
4 700 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matta Röllakan ca 188x143 cm signerad "IA".
3 tim 41m
400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Damskrivbord, sengustavianskt, 17/1800-tal.
3 tim 45m
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Helvetia, armbandsur, 17 mm.
22 tim 3m
Helvetia, armbandsur, 17 mm.
7 611 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Certina, armbandsur, 14K guld, 33 mm.
22 tim 5m
2 679 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Asea/Cebe, taklampa, 1900-talets mitt.
22 tim 11m
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel, funkis, 1930-tal.
22 tim 13m
Spegel, funkis, 1930-tal.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel, Glas & Trä, Hovmantorp, 1960-tal.
22 tim 17m
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Johann Conrad Seekatz, hans krets, Palatsinteriör.
22 tim 19m
2 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Oskar Bergman, "Badstranden".
22 tim 21m
Oskar Bergman, "Badstranden".
6 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Matta, Kelim, ca 245 x 205 cm.
22 tim 25m
300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Lennart Jirlow, "Friluftsmålaren".
22 tim 29m
400 SEK
Utropspris
3 500 SEK
Bokhylla, 1930-tal.
22 tim 31m
Bokhylla, 1930-tal.
2 700 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Nils Andersson, "Oxspannet".
22 tim 37m
Nils Andersson, "Oxspannet".
3 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Matta, Hosenabad, ca 230 x 160 cm.
22 tim 39m
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Okänd Konstnär, 1800-tal, Vandrare.
22 tim 41m
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Auguste Musin, "Un beau jour d'été".
22 tim 43m
9 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK