335 föremål
Peter Freudenthal, "Månsken".
4d 23 tim
Peter Freudenthal, "Månsken".
15 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Axel Olson, "Näten lagas (Arild)".
1d 21 tim
15 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Fåtöljer ett par 1940-tal.
1d 23 tim
Fåtöljer ett par 1940-tal.
10 000 SEK
Utropspris
32 000 SEK
must de Cartier, Tank, armbandsur, 20,5 x 20 (28) mm.
2d
8 200 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Matbord modern tillverkning.
3m 22s
Matbord modern tillverkning.
5 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
must de Cartier, Must 21, armbandsur, 28 mm.
2d
4 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Folke Bensow, trädgårdssoffa, Näfvekvarn nr 3.
4d
3 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Gucci, väska "Bamboo Jackie Tassel",
3d 23 tim
3 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Matta Ghom silke signerad ca 153x100 cm.
5d
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Otto Schulz, tillskriven, stol 1900-talets mitt.
3d 23 tim
3 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Mulberry, väska "Alexa hobo".
6d 22 tim
Mulberry, väska "Alexa hobo".
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Erich & Ingrid Triller, vas Tobo stengods signerad.
4d
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Charles & Ray Eames, soffbord "CTM" Vitra 2002.
2d 20 tim
2 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Eve Eriksson, Fasader.
23 tim 57m
Eve Eriksson, Fasader.
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fönsterluckor 3 par 1900-tal.
23 tim 17m
Fönsterluckor 3 par 1900-tal.
2 050 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Nils-Göran Brunner, landskap.
5d
Nils-Göran Brunner, landskap.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sam Larsson, stolar ett par "Sam", Dux 1980-tal.
3d 23 tim
2 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Hans-Agne Jakobsson, vägglampa Markaryd sent 1900-tal.
4d
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bord 1900-talets första hälft.
23 tim 21m
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå Danmark 1900-talets mitt.
1d 23 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Albert Krüger, "Höstlandskap".
22 tim 47m
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sören Christian Bjulf, Vid kajen.
3d 23 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Taklampa sent 1900-tal/2000-tal.
23 tim 25m
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Okänd konstnär 1800/1900-tal , Hamnvy med fartyg.
2d 20 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vilstol "Origami" Hope 2000-tal.
2d 21 tim
1 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Vägglampor ett par 1960/70-tal.
3d 23 tim
1 552 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Pierre Forssell,  vas Skultuna.
3d 22 tim
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Åkdyna Skåne omkring 1900 opphämta ca 112x54 cm.
3d 23 tim
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
2d 20 tim
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Max Walter Svanberg, "Drömkvinnans kyss IV".
4d 22 tim
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord,  sent 1900-tal.
1d
Soffbord, sent 1900-tal.
1 350 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Pallar med förvaring ett par 1940-tal.
2d
1 300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Yrjö Edelmann, Brevet.
6d 21 tim
Yrjö Edelmann, Brevet.
1 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Rastislaw Racoff, stilleben med äpple i glas.
1d 21 tim
1 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Stolar 4 st 1960-tal Danmark.
2d
Stolar 4 st 1960-tal Danmark.
1 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sängbord ett par 1900-talets första hälft.
23 tim 31m
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Tor Fredlin, Orrar.
22 tim 53m
Tor Fredlin, Orrar.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta, Kashmar, ca 353x250 cm.
1d 23 tim
1 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Lennart Rodhe, komposition.
23 tim 45m
Lennart Rodhe, komposition.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fåtölj Firma Stil & Kvalité,  Högsby 1940-tal,
2d 20 tim
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Byrå/förvaringsmöbel sent 1900-tal.
2d
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Hans Larsson, porträtt.
23 tim 7m
Hans Larsson, porträtt.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Yrjö Edelmann, "Wrapped Mac Laren I".
6d 21 tim
1 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Bergère Louis XVI-stil 1900-tal.
22 tim 51m
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK