247 föremål
Taklampa, 1930/40-tal.
5d 22 tim
Taklampa, 1930/40-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Sängbord ett par 1900-talets första hälft.
5d 22 tim
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Karmstolar ett par Jugend tidigt 1900-tal.
5d
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Jon Popp,  orientaliska ryttare.
5d 1 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Mulberry väska.
3d 19 tim
Mulberry väska.
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Danka Jaworska, Sittande skepnad.
22 tim 52m
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Martin Emond, "Meteoren".
1d 21 tim
Martin Emond, "Meteoren".
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa 1940-tal.
3d 23 tim
Taklampa 1940-tal.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Gunnar Norrman, "Körsbär".
1d 22 tim
Gunnar Norrman, "Körsbär".
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta Nain semiantik ca 87x68 cm.
4d
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Golvspegel 1960/70-tal.
5d
Golvspegel 1960/70-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Konsolbord 1900-talets senare del.
3d 19 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Stolar 4 st 1900-talets andra hälft.
22 tim 46m
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Barstolar ett par 1900-talets andra hälft.
1d
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Stolar 4 st 1900-talets första hälft.
1d 21 tim
750 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hans Larsson, porträtt.
5d 1 tim
Hans Larsson, porträtt.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Ulf Trotzig, Komposition.
1d 1 tim
Ulf Trotzig, Komposition.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Jordglob 1900-talets andra hälft.
22 tim 56m
444 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Peter Dahl, Dansande par.
5d 23 tim
Peter Dahl, Dansande par.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Bengt Lindström, Ansikte.
5d 22 tim
Bengt Lindström, Ansikte.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Gucci väska 19/2000-tal.
5d
Gucci väska 19/2000-tal.
3 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Tamburmajor 1900-talets första hälft.
1d 21 tim
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Taklampa 1900-talets andra hälft.
1d 21 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Birgitta Liljebladh, Blomsterstilleben.
22 tim 40m
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Gunnar Brusewitz, "Mindre hackspett".
5d 23 tim
350 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Johan Christoffer Boklund, Ung pojke i hatt.
5d
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Gunilla Mann, "Sommar i Simrishamn".
3d 23 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ulf Trotzig, komposition.
3d 23 tim
Ulf Trotzig, komposition.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Monika Larsen Dennis, skulptur.
5d 1 tim
600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Beverloo Corneille, "La femme au chat I".
5d
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Beverloo Corneille, kompositioner 2 st.
5d 22 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bord 1900-talets första hälft.
3d 19 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skrivbordslampa 1900-talets första hälft.
5d 1 tim
550 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bäddsoffa, Ikea 1980-tal.
1d 21 tim
Bäddsoffa, Ikea 1980-tal.
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Mulberry, väska.
3d 1 tim
Mulberry, väska.
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK