258 föremål
Alvar Aalto, bord modell 80B.
6d 19 tim
Alvar Aalto, bord modell 80B.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Satsbord 3 dlr 1960/70-tal.
6d 19 tim
Satsbord 3 dlr 1960/70-tal.
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffbord 1970-tal.
6d 19 tim
Soffbord 1970-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Matta, Kashmar, ca 353x250 cm.
6d 19 tim
7 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Hugo Zuhr, "Tallar".
6d 20 tim
Hugo Zuhr, "Tallar".
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Martin Emond, Landskap.
6d 20 tim
Martin Emond, Landskap.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Sandro Chia, "Spirit".
6d 20 tim
Sandro Chia, "Spirit".
1 111 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Cafébord 1940/50-tal.
6d 20 tim
Cafébord 1940/50-tal.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Olle Nordberg, Kustvy med byggnader.
6d 20 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Jonas Åkesson, hästporträtt.
5d 16 tim
Jonas Åkesson, hästporträtt.
300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Anna Berg, landskap.
5d 16 tim
Anna Berg, landskap.
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Gunilla Mann, "Liv och lust i Tomelilla".
5d 19 tim
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Madeleine Pyk, I ateljén.
5d 19 tim
Madeleine Pyk, I ateljén.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
must de Cartier, Must 21, armbandsur, 28 mm.
5d 19 tim
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Golvlampa 1940/50-tal.
5d 19 tim
Golvlampa 1940/50-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Sidobord/skulptur modern tillverkning.
5d 20 tim
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa Frandsen sent 1900-tal.
5d 20 tim
800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Taklampa 1940-tal.
4d 19 tim
Taklampa 1940-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Sven Jonson, "Färjestället" 1945.
4d 19 tim
10 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Bertil Gadö, fisk.
4d 20 tim
Bertil Gadö, fisk.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Pallar 2 st 1900-talets första hälft/mitt.
4d 20 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK