223 föremål
Rudolf Koivu, Sädesskylar.
7d 3 tim
Rudolf Koivu, Sädesskylar.
30 EUR
Utropspris
300 EUR
Kirsi Neuvonen, "Kiiltokuvaenkeli".
7d 3 tim
50 EUR
Utropspris
300 EUR
Eero Nelimarkka, Vinter på slätten.
7d 3 tim
200 EUR
Utropspris
450 EUR
Louis Vuitton, väska "Bucket".
6d 3 tim
333 EUR
Utropspris
500 EUR
Reijo Meller, Kyss.
6d 3 tim
Reijo Meller, Kyss.
190 EUR
Utropspris
400 EUR
Prada, väska.
6d 3 tim
Prada, väska.
80 EUR
Utropspris
350 EUR
Soffa, 1960-tal.
6d 3 tim
Soffa, 1960-tal.
700 EUR
Utropspris
900 EUR
Salvador Dalí, "Hommage A Cranach".
5d 3 tim
340 EUR
Utropspris
400 EUR
Reijo Meller, Kvinna.
5d 3 tim
Reijo Meller, Kvinna.
220 EUR
Utropspris
400 EUR
Vitrinskåp 1900-talets senare del.
4d 3 tim
50 EUR
Utropspris
250 EUR
Hermès, Pullman, armbandsur, 25 mm.
4d 3 tim
200 EUR
Utropspris
550 EUR
Burberry, väska, "Beaton".
3d 2 tim
Burberry, väska, "Beaton".
30 EUR
Utropspris
250 EUR
Hermès, scarf, "Flora Graeca".
3d 2 tim
120 EUR
Utropspris
250 EUR