1248 föremål
Blombord, 1900-talets första hälft.
2d 18 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sadelväska Qashqai, ca 63 x 56 cm.
9 tim 57m
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skrivbord, sent 1800-tal.
1d 19 tim
Skrivbord, sent 1800-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Collier odlade pärlor med silverlås.
13 tim 24m
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Stol, "Snooze", Blå Station.
13 tim 56m
Stol, "Snooze", Blå Station.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Erling Ärlingsson, I Paris utkanter.
13 tim
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ragnar Johansson, Höst.
3d 14 tim
Ragnar Johansson, Höst.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Konsolbord 1900-talets senare del.
3d 13 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sven Lidberg, Ett liv tillsammans, ett par.
15 tim 32m
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hans Larsson, porträtt.
4d 19 tim
Hans Larsson, porträtt.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Rune Rydelius, Utan titel.
3d 16 tim
Rune Rydelius, Utan titel.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Luktdosa, silver, 1700-tal.
11 tim 28m
Luktdosa, silver, 1700-tal.
600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Stolar 4 st 1900-talets andra hälft.
16 tim 36m
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta, orientalisk, ca 198 x 130 cm.
4d 13 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Edward Hald, skål, graal, Orrefors.
4d 16 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Carl Budde-Lund, "Manshuvud".
5d 17 tim
Carl Budde-Lund, "Manshuvud".
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Gouacher, 4 st, Indien, omkring 1900.
4d 13 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa 1940-tal.
3d 17 tim
Taklampa 1940-tal.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hermès, scarf, "Palefroi".
1d 16 tim
Hermès, scarf, "Palefroi".
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, empire, 1800-talets första hälft.
13 tim 2m
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ring guld med pärlor och hårgömma.
12 tim 28m
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Gunnar Norrman, "Körsbär".
1d 15 tim
Gunnar Norrman, "Körsbär".
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Barstolar ett par 1900-talets andra hälft.
18 tim 36m
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Valerio Adami, "Dialogue dans le paysage I".
1d 14 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Roland Svensson, "Ett minne från...".
12 tim 40m
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hängskåp, allmoge, 1700-tal.
10 tim 52m
Hängskåp, allmoge, 1700-tal.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Stolar 4 st 1900-talets första hälft.
1d 15 tim
750 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skåp/piedestal, tidigt 1900-tal.
1d 18 tim
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Carl Kylberg, Liggande modell.
1d 16 tim
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Jordglob 1900-talets andra hälft.
16 tim 46m
444 SEK
Utropspris
2 500 SEK