1284 föremål
Arne Jones, "Blossom".
6d 12 tim
Arne Jones, "Blossom".
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Fåtölj, 1970-tal.
6d 11 tim
Fåtölj, 1970-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Cafébord 1940/50-tal.
4d 15 tim
Cafébord 1940/50-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord sent 1900-tal.
6d 13 tim
Soffbord sent 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Göran Brunius,  Kustvy.
6d 16 tim
Göran Brunius, Kustvy.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Göran Brunius, Havsvy.
6d 13 tim
Göran Brunius, Havsvy.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Dawid, Vante.
1d 10 tim
Dawid, Vante.
Inga bud
Utropspris
5 000 SEK
Pall, 1900-talets mitt.
6d 8 tim
Pall, 1900-talets mitt.
Inga bud
Utropspris
5 000 SEK