1640 föremål
Ilmari Lappalainen, fåtöljer ett par, för Asko.
3d
10 500 SEK
Utropspris
45 000 SEK
Albert Johansson, "Fysionomik nr. 17".
8d 21 tim
20 000 SEK
Utropspris
40 000 SEK
CO Hultén, ”Badortsliv”.
8d 23 tim
CO Hultén, ”Badortsliv”.
15 000 SEK
Utropspris
40 000 SEK
Evert Lundquist, Svarta fåglar.
21 tim 8m
42 000 SEK
Utropspris
40 000 SEK
Matta, Nain, signerad. 342 x 242 cm.
4d 19 tim
6 000 SEK
Utropspris
35 000 SEK
Sven Jonson, "Morgonskyar".
9d
Sven Jonson, "Morgonskyar".
8 000 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Lena Cronqvist, "Sommarön".
5d 21 tim
Lena Cronqvist, "Sommarön".
22 000 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Axel Kargel, "Åkertegar".
8d 23 tim
Axel Kargel, "Åkertegar".
7 000 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Fåtöljer ett par 1940-tal.
23 tim 52m
Fåtöljer ett par 1940-tal.
15 000 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Chanel, väska, 1995.
1d 22 tim
Chanel, väska, 1995.
25 000 SEK
Utropspris
28 000 SEK
Omega, Genève, armbandsur, 34 mm.
2d 19 tim
20 050 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Yrjö Edelmann, "Wrapped Moët & Chandon".
5d 20 tim
21 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Evert Lundquist, Ovädersmoln.
8d 23 tim
Evert Lundquist, Ovädersmoln.
15 500 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Axel Kargel, Två träd.
9d
Axel Kargel, Två träd.
10 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Beverloo Corneille, "Sunbird".
8d 20 tim
10 211 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Albert Johansson, "Konnexion 192".
9d
17 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Evert Lundquist, "Stilleben".
9d
Evert Lundquist, "Stilleben".
9 200 SEK
Utropspris
25 000 SEK