Släpp in våren

857 föremål
SATSBORD Danmark 1900-talets andra hälft.
Klubbat pris
1 700 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SATSBORD, 3 delar, 1900-talets andra hälft.
Klubbat pris
1 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SERVERINGSVAGN 1900-talets mitt.
Klubbat pris
1 300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SERVERINGSVAGN, 1900-tal.
SERVERINGSVAGN, 1900-tal.
Klubbat pris
1 503 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SERVERINGSVAGN, 1900-talets första hälft.
Klubbat pris
2 350 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SERVERINGSVAGN, 1900-talets mitt,
Klubbat pris
2 655 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SERVERINGSVAGN, 1900-talets mitt.
Klubbat pris
3 700 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SERVERINGSVAGN, CFC, Silkeborg, Danmark, 1950/60-tal.
Klubbat pris
1 700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SERVERINGSVAGN/RULLBORD, omkring 1900-talets mitt.
Klubbat pris
850 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SEVERINGSVAGN, art deco, 1900-talets mitt.
Klubbat pris
550 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SIDEBOARD, 1900-talets slut.
SIDEBOARD, 1900-talets slut.
Klubbat pris
7 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SIDEBOARD, 1940/50-tal.
SIDEBOARD, 1940/50-tal.
Klubbat pris
3 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SIDOBORD, 1900-talets första hälft.
Klubbat pris
950 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SIDOBORD, 2 st, 1900-talets andra hälft.
Klubbat pris
1 100 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SIDOBORD, Alberts, Tibro, 1950/60-tal.
Klubbat pris
1 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SIRI DERKERT, Teckning "Eva", signerad.
Klubbat pris
3 201 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SIRI DERKERT, porslinstallrik, unik, Gustavsberg.
Klubbat pris
1 900 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SITTGRUPP,  4 delar, 1900-talets andra hälft.
Klubbat pris
1 500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SKRIVBORD "Ideal"  NK verkstäder 1934.
Klubbat pris
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SKRIVBORD, "Regina", Nordiska Kompaniet, 1934.
Klubbat pris
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SKRIVSTOL, AB Johanson & Söner, Hyssna, 1960-tal.
Klubbat pris
1 300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SKULPTUR, porslin, 1900-talets andra hälft.
Klubbat pris
1 300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SKULPTUR, porslin, Rosenthal.
SKULPTUR, porslin, Rosenthal.
Klubbat pris
1 555 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SKÅL, keramik. Yuan/Mingdynastin.
Klubbat pris
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SKÅL, lergods. Nordöstra Persien, Nishapur.
Klubbat pris
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SKÅL, marmor, modern tillverkning.
Klubbat pris
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SKÅL, tenn, Firma Svenskt Tenn, 1924.
Klubbat pris
850 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SKÅLAR, 2 st, lergods, 1800-tal.
Klubbat pris
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SKÅLFAT, sterlingsilver, Gerorg Jensen Danmark.
Klubbat pris
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SKÅP, omkring 1900-talets mitt.
Klubbat pris
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SOFFA SAMT FÅTÖLJER, ett par, 1900-talets mitt.
Klubbat pris
3 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SOFFA, 1900-talets andra hälft.
Klubbat pris
5 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SOFFA, 1900-talets mitt.
SOFFA, 1900-talets mitt.
Klubbat pris
4 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SOFFA, 1930/1940-tal.
SOFFA, 1930/1940-tal.
Klubbat pris
6 556 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SOFFA, allmoge, omkring 1900.
SOFFA, allmoge, omkring 1900.
Klubbat pris
2 750 SEK
Utropspris
1 800 SEK
SOFFA, möjligen Italien. 1900-talets senare del.
Klubbat pris
10 700 SEK
Utropspris
5 000 SEK
SOFFBORD 1900-talets andra hälft.
Klubbat pris
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
Klubbat pris
450 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SOFFBORD möjligen Reiners möbler 1943.
Klubbat pris
3 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SOFFBORD, 1900-tal,
SOFFBORD, 1900-tal,
Klubbat pris
3 439 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SOFFBORD, 1900-talets andra hälft,
Klubbat pris
4 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
Klubbat pris
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
Klubbat pris
1 705 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Klubbat pris
1 350 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SOFFBORD, 1900-talets andra hälft.
Klubbat pris
2 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
Klubbat pris
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Klubbat pris
2 779 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Klubbat pris
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SOFFBORD, 1900-talets första hälft.
Klubbat pris
458 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SOFFBORD, 1900-talets slut.
SOFFBORD, 1900-talets slut.
Klubbat pris
3 301 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SOFFBORD, 1920-/30-tal, möjligen Bodafors.
Klubbat pris
951 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SOFFBORD, 1930-tal.
SOFFBORD, 1930-tal.
Klubbat pris
1 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SOFFBORD, 1960-tal.
SOFFBORD, 1960-tal.
Klubbat pris
2 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SOFFBORD, 1970-tal.
SOFFBORD, 1970-tal.
Klubbat pris
1 700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SOFFBORD, 1970-tal.
SOFFBORD, 1970-tal.
Klubbat pris
3 900 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SOFFBORD, ett par, 1960-tal.
SOFFBORD, ett par, 1960-tal.
Klubbat pris
950 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SOFFBORD, mässing och glas, Frankrike, 1970-tal.
Klubbat pris
8 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
SOLSTOLAR, ett par,
SOLSTOLAR, ett par,
Klubbat pris
3 003 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SOLSÄNG, 1900-talets andra hälft.
Klubbat pris
1 300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SPEGEL Art Deco, 1920 / 30-tal.
Klubbat pris
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SPEGEL Palwa (Palme & Walter), Tyskland, omkring 1970.
Klubbat pris
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SPEGEL, 1900-talets andra hälft.
Klubbat pris
600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SPEGEL, 1920/30-tal.
SPEGEL, 1920/30-tal.
Klubbat pris
750 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SPEGEL, 1970-tal.
SPEGEL, 1970-tal.
Klubbat pris
13 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SPEGEL, Glas Mäster, Markaryd, 1900-talets mitt.
Klubbat pris
2 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SPEGEL, art deco, 1900-talets början.
Klubbat pris
700 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SPEGEL, barock, 16-/1700-tal.
SPEGEL, barock, 16-/1700-tal.
Klubbat pris
3 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SPEGEL, barockstil, Spanien. 1900-talets andra hälft.
Klubbat pris
3 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SPEGEL, möjligen Nordiska Kompaniet, 1900-tal.
Klubbat pris
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Klubbat pris
1 513 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SPEGEL, swedish modern, 1940-tal.
Klubbat pris
2 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SPEGEL, tenn och mässing, 1930-tal,
Klubbat pris
1 100 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SPEGEL, tenn, Swedish Grace.
SPEGEL, tenn, Swedish Grace.
Klubbat pris
2 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SPEGEL, tenn, daterad 1935.
SPEGEL, tenn, daterad 1935.
Klubbat pris
2 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SPEGEL, venetiansk stil, 1900-tal.
Klubbat pris
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SPEGLAR, ett par, 1900-talets andra hälft.
Klubbat pris
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
STAFFLI, trä, modern tillverkning.
Klubbat pris
1 100 SEK
Utropspris
2 000 SEK
Klubbat pris
1 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
STIG LINDBERG, VAS, stengods Gustavsberg Studiohand.
Klubbat pris
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
STIG LINDBERG, skål, stengods, "Veckla", Gustavsberg.
Klubbat pris
1 300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
 Dölj
 Visa mer

Important Spring Sale 657

1300. Vas, porslin. Kina, tidigt 1900-tal.
Utropspris
4 000 - 6 000 SEK
Budhistorik
10 000

ditt bud
9 500

ditt bud
9 000

ditt bud
8 500

ditt bud
8 000

ditt bud
7 500

ditt bud
7 000

ditt bud
6 500

ditt bud
6 000

ditt bud
5 500

ditt bud
5 000

ditt bud
4 500

ditt bud
4 000

ditt bud
3 500

ditt bud
3 000

ditt bud
Aktuellt bud:
10 000 SEK