Easy Living

436 föremål
SOFFA, OPE-möbler, 1960-tal.
SOFFA, OPE-möbler, 1960-tal.
Klubbat pris
2 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
ROLF PALM, vas, stengods, Mölle, signerad.
Klubbat pris
550 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GILLIS LUNDGREN,  soffa, "Florida", Ikea, 1968.
Klubbat pris
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
GOLVLAMPOR, 2 st, Høvik Lys, Norge 2000-tal.
Klubbat pris
100 EUR
Utropspris
200 EUR
SOFFBORD, 1960-tal.
SOFFBORD, 1960-tal.
Utropspris
3 000 SEK
BORDSLAMPA, 1930-tal.
BORDSLAMPA, 1930-tal.
Utropspris
400 EUR
JEAN GILLON, karmstolar, ett par, 1960/70-tal.
Klubbat pris
6 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
CARL MALMSTEN, soffbord, 1900-talets andra hälft.
Klubbat pris
350 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BENGT EDENFALK, glas, vas, Skruf, signerad, 1900-tal.
Klubbat pris
350 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ALVAR AALTO, Bord, Artek, 1900-talets andra hälft.
Klubbat pris
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SOFFBORD, 1900-talets mitt.
SOFFBORD, 1900-talets mitt.
Klubbat pris
350 SEK
Utropspris
2 500 SEK
BORD,  Nordiska Kompaniet, 1950-tal.
Klubbat pris
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SOFFA, NK Nordiska Kompaniet, Stockholm, 1930-tal.
Klubbat pris
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SOFFBORDBORD, troligen Pedrali, Italien,
Klubbat pris
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK