Inred sommarhuset

42 föremål
LJUSSTAKAR 4 st snarlika senbarock 1700-tal.
Klubbat pris
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
KAKELUGNSPLATTOR, 4 stycken, 1700-tal.
Klubbat pris
2 500 SEK
Utropspris
3 500 SEK
INKÖPSTAVLA, Kooperativa förbundet, 1930-/40-tal.
Klubbat pris
3 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BOKSTÖD, 2 par, Art Deco, 1900-talets första hälft.
Klubbat pris
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Klubbat pris
4 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
DÖRRAR, ett par, 1800-tal.
DÖRRAR, ett par, 1800-tal.
Klubbat pris
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
FLASKOR, 2 st, glas, 1700-/1800-tal.
Klubbat pris
1 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SKYLTBOKSTÄVER, 6 st, 1900-talets andra hälft.
Klubbat pris
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
ISHINK/CHAMPAGNEKYLARE, tenn, CG Hallberg, 1933.
Klubbat pris
2 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
GRINDAR, ett par, 1900-tal.
GRINDAR, ett par, 1900-tal.
Klubbat pris
3 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SKRIN, allmoge, 1700-tal.
SKRIN, allmoge, 1700-tal.
Klubbat pris
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
KAKELPLATTOR, 2 st.
KAKELPLATTOR, 2 st.
Klubbat pris
700 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BORDSFOTOGENLAMPA, 1900-talets början.
Klubbat pris
1 100 SEK
Utropspris
2 000 SEK
LJUSSTAKAR, 5 st, 1700/1800-tal.
Klubbat pris
1 350 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SKRIN, koppar och mässing,1800-talets andra hälft,
Klubbat pris
1 300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SKULPTUR - KOTA, GABON, 1900-tal.
Klubbat pris
2 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
KOFFERT, omkring 2000.
KOFFERT, omkring 2000.
Klubbat pris
3 650 SEK
Utropspris
2 000 SEK
HANDDUKAR, 30 (12+12+6) st, linne, 1900-tal.
Klubbat pris
1 501 SEK
Utropspris
1 500 SEK
RÖKELSEKAR med LOCK, brons. Japan, 1900-tal.
Klubbat pris
12 100 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KRUCIFIX, 1800-talets andra hälft.
Klubbat pris
850 SEK
Utropspris
1 500 SEK
VATTENTUNNA, omkring år 1900.
VATTENTUNNA, omkring år 1900.
Klubbat pris
2 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
LJUSSTAKAR, 3 st, Erik Höglund, Boda.
Klubbat pris
1 650 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GOCKEN JOBS, tyg, "Granatäpple" Jobs handtryck, Leksand.
Klubbat pris
1 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
LJUSSTAKAR, ett par, 1800-tal.
Klubbat pris
2 700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GRYTA, 1700 / 1800-tal.
GRYTA, 1700 / 1800-tal.
Klubbat pris
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
VINSTÄLL, 1900/2000-tal.
VINSTÄLL, 1900/2000-tal.
Klubbat pris
960 SEK
Utropspris
1 500 SEK
LJUSSTAKE, barock, 1600/1700-tal.
Klubbat pris
2 800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 656

557. Einar Jolin, På stranden, Båstad.
Utropspris
25 000 - 30 000 SEK
Budhistorik
55 000

ditt bud
50 000

ditt bud
48 000

ditt bud
46 000

ditt bud
44 000

ditt bud
42 000

ditt bud
40 000

ditt bud
38 000

ditt bud
36 000

ditt bud
34 000

ditt bud
32 000

ditt bud
Aktuellt bud:
55 000 SEK