1562 föremål
Ulf Trotzig, Komposition.
1 tim 23m
Ulf Trotzig, Komposition.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Martin Emond, "Meteoren".
21 tim 59m
Martin Emond, "Meteoren".
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Ulf Trotzig, komposition.
2d 1 tim
Ulf Trotzig, komposition.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Byrå 1930/40-tal.
21 tim 25m
Byrå 1930/40-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Matta Nain semiantik ca 87x68 cm.
3d
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Bokhylla 1900-talets mitt.
3d
Bokhylla 1900-talets mitt.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Ulf Trotzig, komposition.
4d 1 tim
Ulf Trotzig, komposition.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Ismo Hölttö, "Eno 1968".
5d
Ismo Hölttö, "Eno 1968".
Inga bud
Utropspris
400 EUR