293 föremål
Fåtöljer ett par 1940-tal.
1d 9 tim
Fåtöljer ett par 1940-tal.
5 000 SEK
Utropspris
32 000 SEK
Fåtöljer ett par 1940-tal.
7 tim 57m
Fåtöljer ett par 1940-tal.
25 000 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Halsband 18K guld Arezzo italien.
6d 9 tim
15 444 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Ernst Josephson, "Andeliga sånger".
9 tim 15m
1 500 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Sven Jonson, "Färjestället" 1945.
3d 9 tim
10 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Peter Frie, stilleben.
10 tim 1m
Peter Frie, stilleben.
5 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Matta, Kashmar, ca 353x250 cm.
5d 9 tim
7 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Åke Holm, "Moses".
6d 9 tim
Åke Holm, "Moses".
2 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Alvar Aalto, hyllor 3 st 1900-talets senare del.
5d 7 tim
2 400 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Ingegerd Torhamn, "Splitter".
1d 9 tim
Ingegerd Torhamn, "Splitter".
5 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Taburett/Pliang Empire 1800-talets första hälft.
4d 9 tim
1 800 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Certina, armbandsur, 21 mm.
1d 8 tim
Certina, armbandsur, 21 mm.
8 954 SEK
Utropspris
7 000 SEK
Axel Lind, Havet.
1d 9 tim
Axel Lind, Havet.
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Stolar 7 st snarlika Danmark 1960-tal.
9 tim 41m
3 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Alf Lindberg, Utan titel.
1d 9 tim
Alf Lindberg, Utan titel.
3 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Taklampa sent 1900-tal.
4d 8 tim
Taklampa sent 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
6 000 SEK
Anders Österlin, ;Komposition.
5d 9 tim
4 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Bokhylla 1940-tal.
9 tim 57m
Bokhylla 1940-tal.
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matbord 1960-tal.
7 tim 59m
Matbord 1960-tal.
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK