1247 föremål
Golvlampa 1940/50-tal.
6d 2 tim
Golvlampa 1940/50-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Sockerskål och gräddkanna, silver, 1900-tal.
1d 1 tim
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Nils Tydén, "Hammarbyleden".
6d 1 tim
Nils Tydén, "Hammarbyleden".
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Dukar 3 st damast omkring 1900.
2 tim 16m
4 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Cartier, scarf.
4d 2 tim
Cartier, scarf.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampa, porslin, Kina, 1900-tal.
23 tim 22m
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Gunnar Norrman, "Körsbär".
1d 2 tim
Gunnar Norrman, "Körsbär".
550 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hermès, scarf, "Napoléon".
6d 1 tim
Hermès, scarf, "Napoléon".
600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Madeleine Pyk, I ateljén.
6d 1 tim
Madeleine Pyk, I ateljén.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skrivbord, sent 1800-tal.
17m 33s
Skrivbord, sent 1800-tal.
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hermès, scarf, "Quadrige".
2d
Hermès, scarf, "Quadrige".
2 205 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Tamburmajor 1900-talets senare del.
2d 2 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta Nain semiantik ca 87x68 cm.
2d 2 tim
400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Barnfåtölj, sent 1900-tal.
4d
Barnfåtölj, sent 1900-tal.
555 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bokstöd, ett par, 1920-tal.
2d 22 tim
Bokstöd, ett par, 1920-tal.
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ola Billgren, "Romantiskt landskap IX".
2 tim 13m
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Collier, doserad korall.
3d
Collier, doserad korall.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Longines, "Tre Tacche", armbandsur, 23,5 mm.
1d
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Stolar, 10 st, barockstil, 1900-talets första hälft.
1d
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampa, 1970/80-tal.
23 tim 8m
Bordslampa, 1970/80-tal.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, 1900-talets andra hälft.
5d 1 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hermès, scarf, "Jumping".
1d
Hermès, scarf, "Jumping".
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Golvlampa 1900-talets mitt.
1d 1 tim
Golvlampa 1900-talets mitt.
2 422 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Golvlampa 1940-tal.
2 tim 52m
Golvlampa 1940-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord 1970-tal.
7d 2 tim
Soffbord 1970-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Ljuskrona, smide, 1900-tal.
23 tim 42m
Ljuskrona, smide, 1900-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Erik Höglund, kandelaber, 1900-talets andra.
46m 33s
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Martin Emond, Landskap.
7d 2 tim
Martin Emond, Landskap.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Sidobord/skulptur modern tillverkning.
6d 2 tim
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Figurin, silver.
1d
Figurin, silver.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Jasper Morrisson, bordslampa, "Glo-Ball Basic", Flos.
1d
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Carl Budde-Lund, "Manshuvud".
5d 22 tim
Carl Budde-Lund, "Manshuvud".
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Olle Nordberg, Kustvy med byggnader.
7d 2 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Leksakshäst, omkring år 1900.
38m 33s
Leksakshäst, omkring år 1900.
750 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Pall Art Deco 1900-talets första hälft.
2d 2 tim
5 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Richard Mortensen, Utan titel.
3d 22 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Kubbstol, 1945.
2d 21 tim
Kubbstol, 1945.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta, Tibet, ca 240 x 170 cm.
2d
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK