304 föremål
Ampel empire-stil 1900-tal.
6d
Ampel empire-stil 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
5 000 SEK
Armband 18K guld.
1d
Armband 18K guld.
2 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Axel Lind, Havet.
2d 20 tim
Axel Lind, Havet.
3 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Axel Olson, "Näten lagas (Arild)".
5d 22 tim
5 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Bally ryggsäck limiterad upplaga 2017.
1d
3 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Beverloo Corneille, Femme et oiseaux.
5d
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Bokhylla 1940-tal.
2d
Bokhylla 1940-tal.
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bord 1900-talets första hälft.
2d 21 tim
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
5d
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bord/trädgårdsbord 1900-tal.
3d 22 tim
Bord/trädgårdsbord 1900-tal.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bordslampa 1900-talets mitt.
4d
Bordslampa 1900-talets mitt.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampa 2000-tal.
5d
Bordslampa 2000-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampa 2000-tal.
5d
Bordslampa 2000-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Byrå 1900-talets  mitt.
4d
Byrå 1900-talets mitt.
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå Danmark 1900-talets mitt.
6d 1 tim
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, "Uffe" Ikea formgiven 1979.
3d 22 tim
800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bänk 1940/50-tal.
1 tim 23m
Bänk 1940/50-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
CO Hultén, "Anders A Lam".
2d 20 tim
CO Hultén, "Anders A Lam".
600 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Cafébord 1940/50-tal.
2d
Cafébord 1940/50-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Carl Fredrik Reuterswärd,  Utan titel.
1d 1 tim
3 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Carl Hammoud,  "Announcement".
5d
Carl Hammoud, "Announcement".
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Carl Holger Fischer, Solrosor i vas.
2d
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Carl Malmsten,  soffa "Samspel".
1d 23 tim
9 500 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Carl Malmsten, soffa "Ulla".
1d 1 tim
Carl Malmsten, soffa "Ulla".
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Charles & Ray Eames, skrivbordsstol "EA 177" Vitra 2007.
5d
2 500 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Charles & Ray Eames, skrivbordsstol, "EA 117", Vitra 2007.
1d
15 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Claude Joseph Vernet, hans krets ruinlandskap.
5m 19s
5 000 SEK
Utropspris
18 000 SEK
David Comba Adamson, musicerande barn.
3d 22 tim
4 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
David Shrigley, "Swan".
1d 1 tim
David Shrigley, "Swan".
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Elna Borch, skulptur sittande flicka.
2d 20 tim
654 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Eve Eriksson, Fasader.
5d 1 tim
Eve Eriksson, Fasader.
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fernand Léger, "Liberté Paix Solidarité".
5d
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Folke Ohlsson, fåtölj "USA" för DUX 1960-tal.
1d 1 tim
5 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Fåtölj med fotpall Eilersen 2000-tal.
1d 23 tim
1 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Fåtölj, EM-Möbler, 1970-tal.
6d 1 tim
Fåtölj, EM-Möbler, 1970-tal.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fåtöljer ett par 1900-talets mitt.
3d 21 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fönsterluckor 3 par 1900-tal.
5d
Fönsterluckor 3 par 1900-tal.
2 050 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Georg Jensen, brosch silver nr 134 Danmerk.
1 tim 9m
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Golvlampa 1900-talets första hälft.
2d 20 tim
600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Golvlampa 1900-talets mitt.
3d 22 tim
Golvlampa 1900-talets mitt.
3 000 SEK
Utropspris
3 500 SEK
Golvlampa 1940-tal.
21m 19s
Golvlampa 1940-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK