1437 föremål
Taklampa, 1950/60-tal.
22 tim 28m
Taklampa, 1950/60-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Karin Tyrefors, skåp, Fröseke Form, 1988.
1d 1 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Mosse Stoopendaal, Ekorrar i vinterskog.
23 tim 16m
6 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Soffbord sent 1900-tal.
2d 3 tim
Soffbord sent 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Fritz Jakobsson, Skogsdunge.
22 tim 24m
Fritz Jakobsson, Skogsdunge.
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Taklampa 1900-talets senare del.
1d 3 tim
525 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Erland Cullberg, Figurkomposition.
22 tim 17m
14 800 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Erling Ärlingsson, "Skogsbygd".
1 tim 32m
6 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Sideboard, 2000-tal.
2d
Sideboard, 2000-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Kubbstol, 1900-talets mitt.
2d
Kubbstol, 1900-talets mitt.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Omega, armbandsur, 33 mm.
44m 20s
Omega, armbandsur, 33 mm.
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Martin Emond,  Hus med trappa.
42m 20s
Martin Emond, Hus med trappa.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Otto Schulz, matbord, BOET, Göteborg, 1940-tal.
1d
2 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Taklampa, Swedish Grace, 1920/30-tal.
2d
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Endre Nemes, "Ovanlig Ritual".
23 tim
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Peter Dahl, "Afton i parken".
1d 23 tim
Peter Dahl, "Afton i parken".
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Carl Johan De Geer, "Medborgarna och kungen".
1d 23 tim
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Fåtölj, Trensum, 1950-/60-tal.
1d 2 tim
600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Armband 18K guld, modifierad pansarlänk.
2d 22 tim
4 600 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Gunilla Mann, "En varm julidag i Knäbäckshusen".
3d 2 tim
3 500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
 Dölj
 Visa mer

Important Spring Sale 657

445. Charka/bonbonniere, delvis förgyllt silver, verkmästare Konstantin Linke, C.E Bolin, Moskva 1898-1908.
Utropspris
15 000 - 18 000 SEK
Budhistorik
24 000

ditt bud
22 000

ditt bud
20 000

ditt bud
19 000

ditt bud
18 000

ditt bud
17 000

ditt bud
16 000

ditt bud
15 000

ditt bud
Aktuellt bud:
24 000 SEK