304 föremål
Raija Seilonen, Päron.
6d
Raija Seilonen, Päron.
Inga bud
Utropspris
300 EUR
Outi Heiskanen, "Abcense".
7d
Outi Heiskanen, "Abcense".
Inga bud
Utropspris
300 EUR
Sam Vanni, Komposition.
7d
Sam Vanni, Komposition.
Inga bud
Utropspris
600 EUR
Örhängen, 14K guld.
7d
Örhängen, 14K guld.
Inga bud
Utropspris
250 EUR
Vägglampa, Orno, 1950-tal.
6d
Vägglampa, Orno, 1950-tal.
30 EUR
Utropspris
250 EUR
Tuulikki Pietilä, "Ikonostas".
1 tim 2m
30 EUR
Utropspris
300 EUR
Erkki Sakari Heinonen, "September".
54m 12s
30 EUR
Utropspris
300 EUR
Soffa, 1960 / 1970 - tal.
4d 20 tim
Soffa, 1960 / 1970 - tal.
30 EUR
Utropspris
250 EUR
Hermès, scarf, "Le Monde du Polo".
1 tim 12m
35 EUR
Utropspris
250 EUR
Mulberry, väska, "Roxanne".
2d
Mulberry, väska, "Roxanne".
50 EUR
Utropspris
250 EUR
Hermès, scarf, "Grande Tenue".
6d
50 EUR
Utropspris
250 EUR
Fåtöljer, ett par, 1900-talets slut.
1d
50 EUR
Utropspris
300 EUR
Soffa, 1900-talets slut.
1d 23 tim
Soffa, 1900-talets slut.
50 EUR
Utropspris
250 EUR
Sidobord, 1800-talets mitt.
2d
Sidobord, 1800-talets mitt.
50 EUR
Utropspris
250 EUR
Outi Heiskanen, "Lumihaka".
4d 20 tim
Outi Heiskanen, "Lumihaka".
55 EUR
Utropspris
250 EUR