210 föremål
Klockkedja, 14K guld.
7d 4 tim
Klockkedja, 14K guld.
Inga bud
Utropspris
2 700 EUR
Golvlampa, 1900-talets mitt.
3 tim 17m
Golvlampa, 1900-talets mitt.
100 EUR
Utropspris
250 EUR
Susanne Gottberg, Spår.
1d 3 tim
Susanne Gottberg, Spår.
800 EUR
Utropspris
1 400 EUR
Gunnar Uotila, Sovande barn.
3 tim 13m
Gunnar Uotila, Sovande barn.
30 EUR
Utropspris
250 EUR
Woldemar Toppelius, Skärgårdsvy.
3 tim 47m
250 EUR
Utropspris
700 EUR
Schäslong, "Wave", Adea, Finland.
3 tim 31m
100 EUR
Utropspris
300 EUR
Kirsi Neuvonen, "Satunäytelmä".
2d 3 tim
100 EUR
Utropspris
250 EUR
Taklampa, 1960-tal.
1d 3 tim
Taklampa, 1960-tal.
100 EUR
Utropspris
250 EUR
Ismo Hölttö, "Eno 1968".
1d 3 tim
Ismo Hölttö, "Eno 1968".
100 EUR
Utropspris
400 EUR
Matta, nålfiltad, 188 x 118 cm.
3 tim 59m
30 EUR
Utropspris
600 EUR
Champagnekylare, St James.
2d 3 tim
Champagnekylare, St James.
150 EUR
Utropspris
250 EUR
Olavi Haarala, Brustet träd.
1d 4 tim
Olavi Haarala, Brustet träd.
100 EUR
Utropspris
250 EUR
Kirsi Neuvonen, "Kiiltokuvaenkeli".
6d 3 tim
50 EUR
Utropspris
300 EUR
Eero Nelimarkka, Vinter på slätten.
6d 3 tim
200 EUR
Utropspris
450 EUR
Soffa, 1960 / 1970 - tal.
1d 3 tim
Soffa, 1960 / 1970 - tal.
30 EUR
Utropspris
250 EUR
Reijo Meller, "Ihmisen aika".
6d 3 tim
Reijo Meller, "Ihmisen aika".
50 EUR
Utropspris
500 EUR
Örhängen, ca 15K guld med smaragder.
2d 4 tim
50 EUR
Utropspris
300 EUR