291 föremål
Soffbord, 1960-tal.
6d
Soffbord, 1960-tal.
Inga bud
Utropspris
250 EUR
Champagnekylare, St James.
6d
Champagnekylare, St James.
Inga bud
Utropspris
250 EUR
Vägglampa, Orno, 1950-tal.
5d 23 tim
Vägglampa, Orno, 1950-tal.
30 EUR
Utropspris
250 EUR
Erkki Sakari Heinonen, "September".
< 1m
30 EUR
Utropspris
300 EUR
Soffa, 1960 / 1970 - tal.
4d 19 tim
Soffa, 1960 / 1970 - tal.
30 EUR
Utropspris
250 EUR
Hermès, scarf, "Le Monde du Polo".
18m 22s
40 EUR
Utropspris
250 EUR
Olavi Haarala, Abstrakti.
4d
Olavi Haarala, Abstrakti.
50 EUR
Utropspris
250 EUR
Hermès, scarf, "Grande Tenue".
5d 23 tim
50 EUR
Utropspris
250 EUR
Soffa, 1900-talets slut.
1d 22 tim
Soffa, 1900-talets slut.
50 EUR
Utropspris
250 EUR
Outi Heiskanen, "Lumihaka".
4d 19 tim
Outi Heiskanen, "Lumihaka".
55 EUR
Utropspris
250 EUR
Olavi Haarala, Utan titel.
1d 22 tim
Olavi Haarala, Utan titel.
70 EUR
Utropspris
300 EUR