1256 föremål
Tor Fredlin, Orrar.
7d 2 tim
Tor Fredlin, Orrar.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Carl Hammoud,  "Announcement".
7d 3 tim
Carl Hammoud, "Announcement".
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Bordslampa 2000-tal.
7d 3 tim
Bordslampa 2000-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Hans Larsson, porträtt.
7d 3 tim
Hans Larsson, porträtt.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Matta Kashmir ca 109x83 cm.
7d 3 tim
Matta Kashmir ca 109x83 cm.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Lennart Rodhe, komposition.
7d 3 tim
Lennart Rodhe, komposition.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Bordslampa 2000-tal.
7d 3 tim
Bordslampa 2000-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Eve Eriksson, Fasader.
7d 3 tim
Eve Eriksson, Fasader.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Trädgårdssoffa, Byarum, sent 1900-tal.
5d 19 tim
400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Golvspegel, nyrenässans, 1800-talets slut.
5d 19 tim
1 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bokhylla, 1940-tal.
5d 20 tim
Bokhylla, 1940-tal.
700 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Pall, 1900-talets mitt.
5d 20 tim
Pall, 1900-talets mitt.
Inga bud
Utropspris
5 000 SEK
Serveringsvagn, 1900-talets andra hälft.
5d 19 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bokskåp, sent 1800-tal.
5d 20 tim
Bokskåp, sent 1800-tal.
500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Spegel, 1960/70-tal.
7d 4 tim
Spegel, 1960/70-tal.
600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel, gustaviansk stil, 1946.
7d 4 tim
800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ole Lynggaard, armbandsur, 31 mm.
5d 20 tim
1 000 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Efva Attling, örhängen, tre par, silver.
5d 20 tim
1 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 656

323. James Krenov, schatull på ben, Sverige 1900-talets andra hälft.
Utropspris
25 000 - 30 000 SEK
Budhistorik
55 000

ditt bud
50 000

ditt bud
48 000

ditt bud
46 000

ditt bud
44 000

ditt bud
42 000

ditt bud
40 000

ditt bud
38 000

ditt bud
36 000

ditt bud
Aktuellt bud:
55 000 SEK