340 föremål
Lounge stol Hope 2000-tal.
17 tim 31m
Lounge stol Hope 2000-tal.
1 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Matta Marocko ca 280x204 cm.
19 tim 15m
Matta Marocko ca 280x204 cm.
2 250 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Vilstol "Origami" Hope 2000-tal.
19 tim 39m
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Charles & Ray Eames, soffbord "CTM" Vitra 2002.
19 tim 45m
2 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Okänd konstnär 1800/1900-tal , Hamnvy med fartyg.
19 tim 47m
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
19 tim 49m
1 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Pierre Forssell,  vas Skultuna.
1d 21 tim
1 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Per Hasselberg, efter "Grodan".
1d 21 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sam Larsson, stolar ett par "Sam", Dux 1980-tal.
1d 21 tim
4 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Åkdyna Skåne omkring 1900 opphämta ca 112x54 cm.
1d 22 tim
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Gucci, väska "Bamboo Jackie Tassel",
1d 22 tim
3 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Sören Christian Bjulf, Vid kajen.
1d 22 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Otto Schulz, tillskriven, stol 1900-talets mitt.
1d 22 tim
3 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Soffbord 1970-tal.
1d 22 tim
Soffbord 1970-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Kubbstol 1900-tal.
1d 22 tim
Kubbstol 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
4 000 SEK
Vägglampor ett par 1960/70-tal.
1d 22 tim
1 552 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord/bänk 1970-tal.
1d 23 tim
Soffbord/bänk 1970-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Spegel 1940-tal.
2d 21 tim
Spegel 1940-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Golvlampa 1940-tal.
2d 21 tim
Golvlampa 1940-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Bänk 1940/50-tal.
2d 21 tim
Bänk 1940/50-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Trädgårdskarmstol "Park" Hope 2000-tal.
2d 21 tim
700 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Yrjö Edelmann, Utan titel.
2d 21 tim
Yrjö Edelmann, Utan titel.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Trädgårdsbord "Café" Hope 2000-tal.
2d 21 tim
700 SEK
Utropspris
8 000 SEK
James Coignard, "Deux personnages".
2d 21 tim
750 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Max Walter Svanberg, "Drömkvinnans kyss IV".
2d 21 tim
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Pall 1800-talets andra hälft.
2d 22 tim
Pall 1800-talets andra hälft.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Stig Kjellin, Sjönöd.
2d 22 tim
Stig Kjellin, Sjönöd.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Ellis Wallin,"Skeppsholmskyrkan".
2d 22 tim
450 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bänk "Nan" hope 2000-tal.
2d 22 tim
Bänk "Nan" hope 2000-tal.
500 SEK
Utropspris
5 000 SEK