273 föremål
Raija Seilonen, Päron.
5d
Raija Seilonen, Päron.
Inga bud
Utropspris
300 EUR
Soffbord, 1960-tal.
5d
Soffbord, 1960-tal.
Inga bud
Utropspris
250 EUR
Olavi Haarala, Utan titel.
23 tim 31m
Olavi Haarala, Utan titel.
70 EUR
Utropspris
300 EUR
Hermès, scarf, "Grande Tenue".
5d
50 EUR
Utropspris
250 EUR
Otto Mäkilä, Enslig strand.
5d
Otto Mäkilä, Enslig strand.
150 EUR
Utropspris
450 EUR
Hanna Rönnberg, Vinterlandskap.
3d 21 tim
200 EUR
Utropspris
400 EUR
Vitrinskåp 1900-talets senare del.
6d
100 EUR
Utropspris
250 EUR
Riitta Nelimarkka, "Smått Spel".
5d
100 EUR
Utropspris
250 EUR
Liili Mõtuste, "Sormipeli".
6d
Liili Mõtuste, "Sormipeli".
200 EUR
Utropspris
350 EUR
Olavi Haarala, Abstrakti.
3d
Olavi Haarala, Abstrakti.
50 EUR
Utropspris
250 EUR
Esa Riippa, "Aavistus".
3d 20 tim
Esa Riippa, "Aavistus".
100 EUR
Utropspris
250 EUR
Esa Riippa, "Spår".
3d 19 tim
Esa Riippa, "Spår".
100 EUR
Utropspris
250 EUR
Regina Huotari, Stilleben.
3d 19 tim
Regina Huotari, Stilleben.
130 EUR
Utropspris
250 EUR
Hermès, slipsar, 4 st.
1d
Hermès, slipsar, 4 st.
153 EUR
Utropspris
250 EUR
Vägglampa, Orno, 1950-tal.
5d
Vägglampa, Orno, 1950-tal.
30 EUR
Utropspris
250 EUR
Juho Karjalainen, "Poika ja hymypoika".
6d
100 EUR
Utropspris
250 EUR
Paavo Kaikkonen, Vinterlandskap.
6d
120 EUR
Utropspris
250 EUR
Örhängen, 14K guld.
6d
Örhängen, 14K guld.
180 EUR
Utropspris
250 EUR
Rafael Wardi, Sielun maisema.
6d
Rafael Wardi, Sielun maisema.
450 EUR
Utropspris
800 EUR