1284 föremål
Stanislaw Zoladz, Skärgårdsklippor.
1d 16 tim
4 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Stolar 7 st snarlika Danmark 1960-tal.
4d 18 tim
1 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Stolar, 5 st, omkring år 1800.
1d 16 tim
2 222 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Stolar, 6 st, Danmark, 1960-tal.
16 tim 20m
4 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Sven Reinhold Westman, Vid Seine, Paris.
3d 17 tim
300 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Syrsa, sten. Arkaiserande.
1d 13 tim
Syrsa, sten. Arkaiserande.
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Sängbord, ett par, 1950/60-tal.
1d 17 tim
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sören Christian Bjulf, Vid kajen.
1d 19 tim
990 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Taburett, Gustaviansk, 1700-talets slut.
2d 16 tim
1 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Taklampa, 1900-talets andra hälft.
3d 14 tim
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Taklampa, 1950/60-tal.
6d 13 tim
Taklampa, 1950/60-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, Italien, 1900-talets andra hälft.
17 tim 6m
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, Murano, Italien.
15 tim 56m
Taklampa, Murano, Italien.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Taklampa, sent 1900-tal.
2d 15 tim
Taklampa, sent 1900-tal.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Thomas Ruff, fotoböcker, 3 st.
14 tim 22m
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Thonet, stol, New york, 1950-tal.
3d 18 tim
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Titus Wikström, Kappseglning.
15 tim 22m
Titus Wikström, Kappseglning.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Torsten Palm, "Landskap".
13 tim 34m
Torsten Palm, "Landskap".
6 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Trädgårdssoffa, "Soffa 5", Grythyttan.
3d 17 tim
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
3d 18 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Trädgårdssoffa, Byarum, 1900-talets slut.
2d 15 tim
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Trädgårdssoffa, Byarum, sent 1900-tal.
6d 10 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ulf Trotzig, Komposition.
5d 15 tim
Ulf Trotzig, Komposition.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Ulf Trotzig, Utan titel.
3d 16 tim
Ulf Trotzig, Utan titel.
2 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ulf Trotzig, komposition.
6d 16 tim
Ulf Trotzig, komposition.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK