1459 föremål
Väska, Kurdisk, 61 x 43 cm.
5d 2 tim
Väska, Kurdisk, 61 x 43 cm.
500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
Kjell Engman, karaff, Kosta Boda.
6d
500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
Yrjö Edelmann, Utan titel.
2 tim 40m
Yrjö Edelmann, Utan titel.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Omega, armbandsur, 33 mm.
23 tim 6m
Omega, armbandsur, 33 mm.
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Peter Dahl, "Jubilaren".
21 tim 4m
Peter Dahl, "Jubilaren".
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, 1950/60-tal.
1d 20 tim
Taklampa, 1950/60-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Martin Emond,  Hus med trappa.
23 tim 4m
Martin Emond, Hus med trappa.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Peter Dahl, "Afton i parken".
2d 21 tim
Peter Dahl, "Afton i parken".
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, 1900-talets tredje kvartal.
21 tim 38m
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Nattduksbord, ett par, 1970-tal.
52m 45s
1 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sideboard, 2000-tal.
2d 22 tim
Sideboard, 2000-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Koppartunna, omkring 1900.
2d 23 tim
Koppartunna, omkring 1900.
600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sängbord ett par 1900-talets första hälft.
3d 2 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, 1960-tal.
17 tim 17m
Spegel, 1960-tal.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK