1393 föremål
Paul Hoff, skål, Kosta, signerad.
5d
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Väska, Kurdisk, 61 x 43 cm.
4d 23 tim
Väska, Kurdisk, 61 x 43 cm.
500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
Yrjö Edelmann, Utan titel.
28m 33s
Yrjö Edelmann, Utan titel.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, 1950/60-tal.
1d 18 tim
Taklampa, 1950/60-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Omega, armbandsur, 33 mm.
20 tim 54m
Omega, armbandsur, 33 mm.
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Martin Emond,  Hus med trappa.
20 tim 52m
Martin Emond, Hus med trappa.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, 1900-talets tredje kvartal.
19 tim 26m
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sideboard, 2000-tal.
2d 20 tim
Sideboard, 2000-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Peter Dahl, "Afton i parken".
2d 19 tim
Peter Dahl, "Afton i parken".
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ellis Wallin,"Skeppsholmskyrkan".
12m 33s
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bokhylla, funkis, 1930-tal.
1d 22 tim
Bokhylla, funkis, 1930-tal.
600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Yrjö Edelmann, Klädstreck.
4d
Yrjö Edelmann, Klädstreck.
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Akke Hugh Malmeström, Byggnader.
3d 23 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hermès, scarf, "Cuivreries".
1d 20 tim
Hermès, scarf, "Cuivreries".
1 211 SEK
Utropspris
2 500 SEK