Plastic Fantastic

29 föremål
LM ERICSSON, telefon, 1930-tal.
Klubbat pris
4 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SIVERT LINDBLOM, objekt, 4 delar, 1968.
Klubbat pris
4 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
BUSH RADIO, TV, bakelit, England, 1950-tal.
Klubbat pris
2 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
PHILIPS, högtalare, 4 st, 1930-tal.
Klubbat pris
1 450 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ANATOMISKA MODELLER, plast, 1900-talets mitt.
Klubbat pris
1 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
JVC, TV, "Videophere", Japan, 1970-tal.
Klubbat pris
1 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ARMBAND, 8 st, bakelit och plast, 1900-tal.
Klubbat pris
750 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SABA, rörradio, 1930-tal.
SABA, rörradio, 1930-tal.
Klubbat pris
660 SEK
Utropspris
2 000 SEK
KAMEROR, 11 st, bakelit och plast, 1900-tal.
Klubbat pris
600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TERMOSAR, 5 st, bakelit, England, formgivna 1925.
Klubbat pris
600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ISIS, klocka och radio, plast, USA, 1980-tal.
Klubbat pris
505 SEK
Utropspris
1 500 SEK