1005 föremål
Alexander Langlet, Harvning.
20 tim 32m
Alexander Langlet, Harvning.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Gubi, sidobord.
20 tim 38m
Gubi, sidobord.
3 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, gustaviansk stil, tidigt 1900-tal.
20 tim 40m
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skänk, 1800-tal.
20 tim 42m
Skänk, 1800-tal.
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skrivbord, sent 1800-tal.
20 tim 52m
Skrivbord, sent 1800-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hörnskåp, 1900-talets mitt.
20 tim 54m
Hörnskåp, 1900-talets mitt.
3 250 SEK
Utropspris
3 000 SEK
21 tim
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Valerio Adami, "Hamlet".
21 tim 6m
Valerio Adami, "Hamlet".
1 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Collier, 18K guld, Italien.
21 tim 8m
Collier, 18K guld, Italien.
14 500 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Matta, kelim, handbroderad, ca 194 x 148 cm.
21 tim 10m
4 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Matta, Kelim, ca 293 x 200 cm.
21 tim 14m
1 600 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Matta, Keshan, ca 395 x 295 cm.
21 tim 16m
1 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Matta, Meshed, ca 340 x 243 cm.
1d 12 tim
1 500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Bänk, 1800/1900-tal.
1d 12 tim
Bänk, 1800/1900-tal.
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Dagbädd, 2000-tal.
1d 13 tim
Dagbädd, 2000-tal.
1 100 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Vas, porslin, Kina, 1900-tal.
1d 13 tim
Vas, porslin, Kina, 1900-tal.
4 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Vinställ, 1900-tal.
1d 13 tim
Vinställ, 1900-tal.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Carl Milles, efter. "Erato".
1d 13 tim
Carl Milles, efter. "Erato".
4 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Carl Milles, efter."Taleia".
1d 13 tim
Carl Milles, efter."Taleia".
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Bord, gjutjärn, 1900-tal.
1d 13 tim
Bord, gjutjärn, 1900-tal.
3 300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Blombord, 1900-talets första hälft.
1d 13 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Trädgårdsbord, 1900-tal.
1d 13 tim
Trädgårdsbord, 1900-tal.
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Carl Milles, efter. "Euterpe".
1d 14 tim
3 100 SEK
Utropspris
5 000 SEK