1681 föremål
Bordslampa, 1930/40-tal.
6d 20 tim
Bordslampa, 1930/40-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Ryamatta, 1900-tal.
6d 20 tim
Ryamatta, 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
250 EUR
Ulf Trotzig, komposition.
6d 17 tim
Ulf Trotzig, komposition.
Inga bud
Utropspris
5 000 SEK
Lennart Aschenbrenner, Komposition med spatel.
1d 21 tim
1 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Hermès, slipsar, 4 st.
1d 22 tim
Hermès, slipsar, 4 st.
155 EUR
Utropspris
250 EUR
Eric Pettersson Kreitz fat tenn Stockholm 1791.
1d 23 tim
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Eero Nelimarkka, Vinter på slätten.
1d 20 tim
220 EUR
Utropspris
450 EUR
Kirsi Neuvonen, "Zebrans hem".
21 tim 37m
100 EUR
Utropspris
250 EUR
Bord, omkring år 1800.
1d 20 tim
Bord, omkring år 1800.
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bord 1900-talets första hälft.
1d 22 tim
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Spegel 1800-talets första hälft.
1d 23 tim
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffa, jugend, omkring år 1900.
1d 17 tim
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Taklampa 1900-talets andra hälft.
1d 22 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Golvlampa, Swedish Modern, 1940-tal.
21 tim 29m
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vytautas Kasiulis, färglitografi.
16 tim 5m
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK