476 föremål
Göran Augustson, "Feeling".
9d 4 tim
Göran Augustson, "Feeling".
260 EUR
Utropspris
600 EUR
Halsband, pansarked, 14K guld.
6d 2 tim
1 200 EUR
Utropspris
2 800 EUR
Esa Riippa, "Mangovati".
5d 2 tim
Esa Riippa, "Mangovati".
30 EUR
Utropspris
250 EUR
Margit Aarnio-Aaltonen, Byte.
5d 2 tim
Margit Aarnio-Aaltonen, Byte.
180 EUR
Utropspris
250 EUR
Soffa, 1900-talets slut.
5d 3 tim
Soffa, 1900-talets slut.
100 EUR
Utropspris
250 EUR
Sidobord, 1800-talets mitt.
5d 3 tim
Sidobord, 1800-talets mitt.
180 EUR
Utropspris
250 EUR
Mulberry, väska, "Roxanne".
5d 3 tim
Mulberry, väska, "Roxanne".
110 EUR
Utropspris
250 EUR
Skålar, 2 st, porslin, Kina 1800-tal.
5d 3 tim
180 EUR
Utropspris
250 EUR
Halsband, 18K guld, Schweiz.
4d 2 tim
Halsband, 18K guld, Schweiz.
1 800 EUR
Utropspris
2 700 EUR
Louis Vuitton, väska "Bucket".
4d 2 tim
50 EUR
Utropspris
500 EUR
Kalle Halonen, Landskap.
4d 2 tim
Kalle Halonen, Landskap.
70 EUR
Utropspris
300 EUR
Louis Vuitton, väska, "Luco".
4d 3 tim
Louis Vuitton, väska, "Luco".
110 EUR
Utropspris
500 EUR