246 föremål
Teppo Terä, Stilleben med svampar.
3d 13 tim
1 500 EUR
Utropspris
2 500 EUR
Sam Vanni, Lässtund.
1d 13 tim
Sam Vanni, Lässtund.
850 EUR
Utropspris
2 000 EUR
Tiina Heiska, "Rainy Day".
1d 13 tim
Tiina Heiska, "Rainy Day".
620 EUR
Utropspris
1 800 EUR
Omega, Constellation, armbandsur, 22,5 mm.
13 tim 22m
800 EUR
Utropspris
1 400 EUR
Eterna, armbandsur, 24 mm.
13 tim 8m
Eterna, armbandsur, 24 mm.
909 EUR
Utropspris
1 000 EUR
Matti Karppanen, Fiskgjuse.
4d 13 tim
Matti Karppanen, Fiskgjuse.
500 EUR
Utropspris
800 EUR
Unto Koistinen, Kvinna.
1d 13 tim
Unto Koistinen, Kvinna.
450 EUR
Utropspris
800 EUR
Dora Wahlroos, Nunnan vid trappan.
13 tim 14m
500 EUR
Utropspris
700 EUR
Otto Mäkilä, Enslig strand.
1d 13 tim
Otto Mäkilä, Enslig strand.
120 EUR
Utropspris
600 EUR
Gucci, väska, "GG Marmont".
3d 12 tim
Gucci, väska, "GG Marmont".
520 EUR
Utropspris
600 EUR
Taklampa, Swedish modern, 1940-50-tal.
3d 12 tim
100 EUR
Utropspris
500 EUR
Mauno Markkula, Aftonhimmel.
13 tim 28m
Mauno Markkula, Aftonhimmel.
380 EUR
Utropspris
500 EUR
Armas Mikola, Fiskare.
4d 13 tim
Armas Mikola, Fiskare.
220 EUR
Utropspris
500 EUR
Reijo Meller, "Ihmisen aika".
4d 13 tim
Reijo Meller, "Ihmisen aika".
250 EUR
Utropspris
500 EUR
Fritz Jakobsson, Kantareller.
12 tim 34m
Fritz Jakobsson, Kantareller.
370 EUR
Utropspris
500 EUR
Takkrona, jugend, 1900-talets början.
6d 13 tim
220 EUR
Utropspris
500 EUR
Ebel, 1911, armbandsur, 27 mm.
1d 13 tim
242 EUR
Utropspris
500 EUR
Okänd konstnär, 1800-tal, Damporträtt.
13 tim 18m
300 EUR
Utropspris
500 EUR