240 föremål
Klockkedja, 14K guld.
5d 3 tim
Klockkedja, 14K guld.
Inga bud
Utropspris
2 700 EUR
Venny Soldan-Brofeldt, Träd mot himlen.
7d 2 tim
700 EUR
Utropspris
1 200 EUR
Eero Järnefelt, "Badarna".
6d 2 tim
Eero Järnefelt, "Badarna".
670 EUR
Utropspris
1 200 EUR
Kurt Hvitsjö, soffa, "Hannibal" Isku 1970-tal.
7d 2 tim
500 EUR
Utropspris
1 000 - 1 500 EUR
Soffa, 1960-tal.
3d 3 tim
Soffa, 1960-tal.
770 EUR
Utropspris
900 EUR
Kuutti Lavonen, "Ursula".
7d 3 tim
Kuutti Lavonen, "Ursula".
920 EUR
Utropspris
900 EUR
Unto Koistinen, Kvinna.
2 tim 10m
Unto Koistinen, Kvinna.
500 EUR
Utropspris
800 EUR
Juhani Linnovaara, "Den stora Amazonen".
6d 2 tim
600 EUR
Utropspris
800 EUR
Fritz Jakobsson, "Äppelblommor".
6d 2 tim
300 EUR
Utropspris
700 EUR
Tuomas Renvall, "Tiedon portaat".
2 tim 26m
410 EUR
Utropspris
600 EUR
Hermès, Pullman, armbandsur, 25 mm.
1d 2 tim
350 EUR
Utropspris
550 EUR
Louis Vuitton, väska "Bucket".
3d 2 tim
400 EUR
Utropspris
500 EUR
Takkrona, jugend, 1900-talets början.
5d 2 tim
50 EUR
Utropspris
500 EUR
Fritz Jakobsson, Kantareller.
2 tim 8m
Fritz Jakobsson, Kantareller.
280 EUR
Utropspris
500 EUR
Unto Koistinen, Liggande modell.
6d 2 tim
250 EUR
Utropspris
500 EUR
Eero Nelimarkka, Vinterlandskap.
2 tim 48m
349 EUR
Utropspris
500 EUR
Louis Vuitton, väska, "Vavin GM".
6d 2 tim
150 EUR
Utropspris
500 EUR
Reijo Meller, "Ihmisen aika".
4d 2 tim
Reijo Meller, "Ihmisen aika".
250 EUR
Utropspris
500 EUR
Eero Nelimarkka, Vinter på slätten.
4d 2 tim
200 EUR
Utropspris
450 EUR
Reijo Meller, Kyss.
3d 3 tim
Reijo Meller, Kyss.
250 EUR
Utropspris
400 EUR