1332 föremål
Spegel 1900-talets senare del.
2d
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Stolar 4 st 1900-talets andra hälft.
54m 33s
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Karmstolar ett par Jugend tidigt 1900-tal.
2d
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Per Mårtensson, "Untitled" (#81).
22 tim
300 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Béla Hradil, Stilleben.
2d 20 tim
Béla Hradil, Stilleben.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bordslampa, 1950-tal.
5d 19 tim
Bordslampa, 1950-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ernst Josephson, "Andeliga sånger".
1d
300 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Jens Fänge, "Porträtt".
5d 21 tim
Jens Fänge, "Porträtt".
300 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Ulf Trotzig, Komposition.
1d
Ulf Trotzig, Komposition.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Plafondlampa, omkring 1900.
4d
Plafondlampa, omkring 1900.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Bord, 1800-tal.
2d 19 tim
Bord, 1800-tal.
Inga bud
Utropspris
5 000 SEK