253 föremål
Erling Ärlingsson,  hamnvy.
7d 19 tim
Erling Ärlingsson, hamnvy.
Inga bud
Utropspris
4 000 SEK
Tidningsställ Thonet tidigt 1900-tal.
7d 19 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Kiyoshi Saito, Gate in Kamakura.
7d 19 tim
666 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bordslampa 1940-tal.
7d 19 tim
Bordslampa 1940-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Golvlampa 1940-tal.
7d 19 tim
Golvlampa 1940-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Fåtöljer ett par 1940-tal.
7d 19 tim
Fåtöljer ett par 1940-tal.
10 000 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Stolar 6 st 1970-tal.
7d 19 tim
Stolar 6 st 1970-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Abelardo Gonzalez, soffbord, 2000-tal.
6d 15 tim
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Stolar 4 st "Jette" IKEA 1900-talets senare del.
6d 15 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matta Sarouk semiantik/antik ca 354x253 cm.
6d 15 tim
800 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Soffbord sent 1900-tal.
6d 15 tim
Soffbord sent 1900-tal.
1 600 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Hylla tidigt 1900-tal.
6d 15 tim
Hylla tidigt 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Vägg/bords-lampa 1900-talets mitt.
6d 16 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bengt Rosenström, väggskulptur Utan titel.
6d 15 tim
2 100 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Bordslampa 1940-tal.
6d 16 tim
Bordslampa 1940-tal.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skåp/skänk 1800-talets senare del.
6d 16 tim
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Taklampa Frandsen sent 1900-tal.
6d 16 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Tom Dixon, taklampa/vägglampa "Melt".
6d 16 tim
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Agda Holst, Byväg.
5d 19 tim
Agda Holst, Byväg.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Einar Lynge-Ahlberg, Utan titel.
5d 19 tim
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Oscar Reutersvärd, skulptur utan titel.
5d 19 tim
3 100 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Louis Vuitton, Armband, 2 st.
5d 20 tim
Louis Vuitton, Armband, 2 st.
550 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta, Täbris semiantik/old ca 292x303 cm.
5d 20 tim
500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Tallrikar 6 st Kina 1800-tal porslin.
5d 20 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta, Isfahan part silk semiantik ca 273x163 cm.
5d 19 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Väggskåp, 1800-talets senare del.
5d 19 tim
1 300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta Kashmir ca 109x83 cm.
5d 20 tim
Matta Kashmir ca 109x83 cm.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Erling Ärlingsson, hästar på bete.
5d 20 tim
300 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Matta orientalisk ca 153x92 cm.
5d 20 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Georg Oddner, "Dragspelaren".
5d 20 tim
Georg Oddner, "Dragspelaren".
2 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Serveringsvagn 1900-talets mitt.
5d 20 tim
900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vitrinskåp, Andersen furniture Danmark.
4d 19 tim
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Bord, barockstil sent 1800-tal.
4d 19 tim
759 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Eric Elfwén, segelbåt.
4d 19 tim
Eric Elfwén, segelbåt.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Soffa, modern tillverkning.
4d 19 tim
Soffa, modern tillverkning.
800 SEK
Utropspris
6 000 SEK