328 föremål
Okänd konstnär 1800/1900-tal , Hamnvy med fartyg.
2d 16 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta orientalisk ca 153x92 cm.
19 tim 50m
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sängbord ett par 1900-talets första hälft.
19 tim 10m
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Tor Fredlin, Orrar.
18 tim 32m
Tor Fredlin, Orrar.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Per Hasselberg, efter "Grodan".
3d 18 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bänk 1940/50-tal.
4d 18 tim
Bänk 1940/50-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Golvlampa 1940-tal.
4d 18 tim
Golvlampa 1940-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
James Coignard, "Deux personnages".
4d 18 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bord 1900-talets första hälft.
19 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vägglampor ett par 1960/70-tal.
3d 19 tim
1 552 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå Danmark 1900-talets mitt.
1d 19 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Pallar med förvaring ett par 1940-tal.
1d 19 tim
1 300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord Danmark 1950/60-tal.
1d 20 tim
Soffbord Danmark 1950/60-tal.
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Åkdyna Skåne omkring 1900 opphämta ca 112x54 cm.
3d 19 tim
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Albert Krüger, "Höstlandskap".
18 tim 26m
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ellis Wallin,"Skeppsholmskyrkan".
4d 19 tim
450 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Max Walter Svanberg, "Drömkvinnans kyss IV".
4d 18 tim
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa Orrefors 1960/70-tal.
19 tim 42m
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Yrjö Edelmann, Klädstreck.
6d 17 tim
Yrjö Edelmann, Klädstreck.
600 SEK
Utropspris
2 500 SEK