1406 föremål
Record, fickur, 14K guld, 52,5 mm.
4d 18 tim
4 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Richard Brixel, "Ronnie Peterson".
5d 13 tim
3 000 SEK
Utropspris
7 000 SEK
Ring 18K guld med karneol sigill.
20 tim 35m
2 900 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ring, 18K guld med gul glassten.
2d 16 tim
1 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ring, med trilliantslipad diamant.
18 tim 39m
6 500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Robert Högfeldt, "Salome".
4d 13 tim
Robert Högfeldt, "Salome".
1 111 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Roland Wilhelmsson, spegel, Ågesta, 1974.
4d 14 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ruth Milles, "Flitiga Kajsa".
2d 17 tim
Ruth Milles, "Flitiga Kajsa".
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Saltkar, ett par, silver, 1800-tal.
2d 16 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Salutkanoner, 2 st, 1900-tal.
4d 13 tim
Salutkanoner, 2 st, 1900-tal.
1 100 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Salvador Dalí, "Richard III".
2d 18 tim
Salvador Dalí, "Richard III".
1 255 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Salvatore Ferragamo, scarf.
16 tim 3m
Salvatore Ferragamo, scarf.
650 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sam Larsson, stolar ett par "Sam", Dux 1980-tal.
5d 17 tim
5 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Satsbord, 3 delar, 1900-talets andra hälft.
6d 16 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Serveringsvagn, 1950-60-tal.
6d 16 tim
Serveringsvagn, 1950-60-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Serveringsvagn/barvagn sent 1900-tal.
6d 20 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Severin Nilson, Det gamla trädet.
4d 17 tim
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Sideboard, 1900-talets första hälft.
19 tim 11m
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sidobord, funkis, 1930-tal.
4d 19 tim
Sidobord, funkis, 1930-tal.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK