1621 föremål
Hermès, scarf, "Aloha".
7d 12 tim
Hermès, scarf, "Aloha".
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matbord 1970-tal.
1d 13 tim
Matbord 1970-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Skåp, jugend, 1900-talets början.
1d 14 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Lapponia armband, sterlingsilver.
8 tim 9m
1 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord sent 1900-tal.
2d 15 tim
Soffbord sent 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Lennart Jirlow, "Kossan".
2d 15 tim
Lennart Jirlow, "Kossan".
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Matta, Old Tibet, ca 175 x 92 cm.
2d 11 tim
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bokhylla 1900-talets mitt.
4d 14 tim
Bokhylla 1900-talets mitt.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matta, Kelim, ca. 195 x 152 cm.
3d 9 tim
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
David Shrigley, "Swan".
1d 13 tim
David Shrigley, "Swan".
1 550 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Gunnar Greiber, Gestalter.
2d 15 tim
Gunnar Greiber, Gestalter.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Carl-Harry Stålhane, bordslampa, Rörstrand.
3d 12 tim
1 021 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Örhängen 21,6K guld med diamanter.
4d 15 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Tobias Regell, "Cow", 2016.
3d 10 tim
Tobias Regell, "Cow", 2016.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord sent 1900-tal/2000-tal.
2d 15 tim
1 100 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord sent 1900-tal.
2d 14 tim
Soffbord sent 1900-tal.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sängbord, ett par, 1940/50-tal.
2d 10 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord 1900-talets senare del.
2d 14 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Carl Malmsten, fåtölj, "Lillpaddan".
4d 13 tim
800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
2d 15 tim
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK