1480 föremål
Eric Grate, ”Amazonpistill".
20 tim 26m
Eric Grate, ”Amazonpistill".
26 000 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Leica, M3 no. 1001185, 1960.
1d 20 tim
Leica, M3 no. 1001185, 1960.
10 500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Balenciaga, väska "City".
2d 21 tim
Balenciaga, väska "City".
5 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bestick, 10 st, silver, Danmark 1912-13.
21 tim 44m
6 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, Rokoko, 1700-talets mitt.
1 tim 12m
6 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Sideboard, "Korsör", Ikea, 1960-tal.
2d 21 tim
5 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Bengt Lindström, "Rökaren".
3d 17 tim
Bengt Lindström, "Rökaren".
47 000 SEK
Utropspris
60 000 SEK
Fat, ett par, silver, Åbo 1938.
1d
1 240 EUR
Utropspris
700 EUR
Armband 18K guld, X-länk med stav.
21 tim 10m
38 500 SEK
Utropspris
40 000 SEK
Sideboard, 1960-tal.
22 tim 16m
Sideboard, 1960-tal.
4 950 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ring 18K guld med månsten.
1d 21 tim
Ring 18K guld med månsten.
4 810 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Lena Linderholm, Stilleben med blommor.
1d 1 tim
3 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Timo Sarpaneva, ljusstakar, 9 st, "Festivo", Iittala.
3d
3 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Chanel, Väska, vintage.
32m 50s
Chanel, Väska, vintage.
11 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Omega, armbandsur, 25 mm.
1d
Omega, armbandsur, 25 mm.
180 EUR
Utropspris
250 EUR
Albin Amelin, Utan titel.
3d 20 tim
Albin Amelin, Utan titel.
5 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK