1790 föremål
Carl Larsson, "Lisbeth och kalven".
6d 21 tim
300 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Ulf Trotzig, komposition.
6d 21 tim
Ulf Trotzig, komposition.
Inga bud
Utropspris
5 000 SEK
Trädgårdsstolar 4 st 1900-talets mitt.
6d 21 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bord 1900-talets första hälft.
6d 21 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sven Ljungberg, I växthuset.
6d 23 tim
Sven Ljungberg, I växthuset.
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Jenny Nyström, Sovande flicka.
6d 23 tim
800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Karl Axel Pehrson, "Sexbrachatus".
6d 23 tim
5 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Ryamatta, 1960-tal.
6d 23 tim
Ryamatta, 1960-tal.
Inga bud
Utropspris
250 EUR
Eero von Boehm, Stilleben.
7d
Eero von Boehm, Stilleben.
Inga bud
Utropspris
400 EUR
Ryamatta, 1900-tal.
7d
Ryamatta, 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
250 EUR
Bo Andersson, skulptur/urna.
7d
Bo Andersson, skulptur/urna.
1 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Bordslampa, 1930/40-tal.
7d
Bordslampa, 1930/40-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Matta, Kelim, ca 342 x 255 cm.
7d
Inga bud
Utropspris
18 000 SEK
Matta, orientalisk, sk Vintage, ca 343 x 244 cm.
7d
300 SEK
Utropspris
25 000 SEK