1319 föremål
Takkrona, 1990-tal.
6d 8 tim
Takkrona, 1990-tal.
Inga bud
Utropspris
5 000 SEK
Ljuskrona, venetiansk stil, 1900-talets mitt.
6d 8 tim
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Anders Zorn, "Lavards Anders".
6d 8 tim
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ljuskrona, 1800-tal.
6d 8 tim
Ljuskrona, 1800-tal.
2 400 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Harri Koskinen, "Igman Chair", Zanat.
6d 8 tim
987 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Steven Sorman, "Wether here".
6d 8 tim
Steven Sorman, "Wether here".
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Taklampa, funkis, 1930-tal.
6d 9 tim
Taklampa, funkis, 1930-tal.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Rudolf Hellwag, Visby.
6d 9 tim
Rudolf Hellwag, Visby.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Anders Zorn,"Byst".
6d 9 tim
Anders Zorn,"Byst".
5 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Eric Pettersson Kreitz fat tenn Stockholm 1791.
6d 9 tim
1 300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Carl-Marcus Larsson,  insjö med fiskare.
6d 9 tim
550 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Spegel 1900-tal.
6d 9 tim
Spegel 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Nattlåda daterad 1689.
6d 9 tim
Nattlåda daterad 1689.
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Stolar ett par, rokoko 1700-talets mitt.
6d 10 tim
2 300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Okänd konstnär 1800-tal , Kroginteriör.
6d 10 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
PG Thelander,  pingvin med blå kub.
6d 10 tim
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fåtöljer med bord Danmark 1960-tal.
6d 10 tim
1 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Jordi Arkö, "Frida Kalos nattvandring" 4 st.
6d 10 tim
2 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Rudolf Koivu, Sädesskylar.
6d 9 tim
Rudolf Koivu, Sädesskylar.
100 EUR
Utropspris
300 EUR