1824 föremål
Ulf Trotzig, komposition.
6d 23 tim
Ulf Trotzig, komposition.
Inga bud
Utropspris
5 000 SEK
Trädgårdsstolar 4 st 1900-talets mitt.
6d 23 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bengt Arne Linderos, Landskap.
7d
Inga bud
Utropspris
4 000 SEK
Fåtölj, troligtvis Danmark, 1900-talets mitt.
7d
300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bo Andersson, "Absolut Art".
7d
Bo Andersson, "Absolut Art".
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Ragnar Johansson, Höst.
7d
Ragnar Johansson, Höst.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Carl Larsson, "Självporträtt".
7d
Inga bud
Utropspris
6 000 SEK
Peter Nyborg, "Always Arran".
7d
Peter Nyborg, "Always Arran".
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Sven Ljungberg, I växthuset.
7d
Sven Ljungberg, I växthuset.
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Jenny Nyström, Sovande flicka.
7d
800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Karl Axel Pehrson, "Sexbrachatus".
7d
5 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Fat, porslin, Kina, omkring 1900.
7d
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Ryamatta, 1960-tal.
7d 1 tim
Ryamatta, 1960-tal.
Inga bud
Utropspris
250 EUR
Ryamatta, 1900-tal.
7d 1 tim
Ryamatta, 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
250 EUR
Bo Andersson, skulptur/urna.
7d 1 tim
Bo Andersson, skulptur/urna.
1 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Bordslampa, 1930/40-tal.
7d 1 tim
Bordslampa, 1930/40-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Rune Rydelius, Utan titel.
7d 2 tim
Rune Rydelius, Utan titel.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Etui med 6 silverbägare i miniatyr.
7d 2 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK